Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éhezem pár jó szóra, visszajel...

Éhezem pár jó szóra, visszajelzésre és mivel maximalista vagyok harcolok érte, de ez zsákutca mert szüleimen kívül kb. senkitől nem kapok dicséretet. Mi a megoldás? 24/F

Figyelt kérdés

Tudom hogy alapvetően elég nehéz dicsérni a másikat úgy miközben sztem az emberek nagy részét ugyanúgy nem dicséri meg a kutya sem. Szerintem ez az amin kellene változtatni. Nem lehet úgy hozzáállni hogy engem sose dicsérnek, kapja be mindenki én sem fogok dicsérni senkit. Csakhogy szerintem ez a tipikus magyar hozzáállás.


Gondolom a lehető legjobb ha nem is keressük egyáltalán a dicséretet, így nem érhet csalódás.



2019. máj. 12. 20:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nálunk ha ez nem így lenne mindenki fényévekkel boldogabb lehetne.
2019. máj. 12. 20:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen megfelelési kényszered.
2019. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Éhezem pár jó szóra, ... harcolok érte...". Öööööö, izé! Ez a harcolás hogy' néz ki?????
2019. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Harcolok = foglalkozom a testemmel, futok stb., fejlesztem magam amiben lehet, igyekszem a lehető legnormálisabban viselkedni, túlanalizálom magam nehogy valami olyan legyen bennem ami zavarhat másokat stb.
2019. máj. 12. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Kár annyira túlanalizálni magad mert mindenkinek úgysem lehet megfelelni és csak szorongást okoz.
2019. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet az ember a okos, szép mindenből tök jó, de én azt tapasztalom hogy inkább irigyeseket fog gyűjteni mintsem több dicséretet. Persze ezt csak az érti aki hasonló mint én és többé kevésbé maximalista szintén.
2019. máj. 12. 21:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Suliban volt hogy cetlin véleményezni kellett a másikat. Azt írták hogy nagyon kedves, aranyos, vicces srác vagyok. De ez kivételes eset volt. Soha senki nem mutatja ezt, mintha ciki lenne.
2019. máj. 12. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát másoknak lehet hogy az is lenne :D attól hogy neked növelné az egódat.
2019. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos vannak pánikrohamaim is emiatt. Amitől a kedvem megtör aztán megint megtör. Valahogy nem szabadna hagynom hogy ez lerontsa a kedvem ismét mert ez benntart ebben az ördögi körben.

Szeretnék laza lenni mert minden ember számára az a legvonzóbb tulajdonságok egyike.

Sőt nehezen tudok elvonatkoztatni attól hogy nem azért nincs barátnőm mert sz*r vagyok hanem mert nem jön az igazi és nem is próbálkozom. Az agyam hitegeti folyton hogy azért nem jön senki mert sz*r vagyok.

Hiába tudom hogy nem vagyok az.

2019. máj. 12. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz barátnőd az megdobja az önbizalmad, csak pozitívan kell addig is hozzáállni és ne azt sulykold magadba hogy szar vagy.
2019. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!