Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leírná nekem valaki részletese...

Leírná nekem valaki részletesebben hogy mi történt James Charles és Tati között? 🤔

Figyelt kérdés
James vs Tati

2019. máj. 12. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tatinak van egy vitaminokat gyártó cége és van egy másik, rivális cég, aki szintén ilyen szépségvitaminokat gyárt és James az egyik videójában az ő terméküket szponzorálta. Itt szakadt el Tatinál a cérna és ekkor csinálta meg azt a videóját, amiben kitálalt Jamesről, többek között arról, hogy heteroszexuális férfiakat zaklatott, hogy feküdjenek le vele, etc.
2019. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

James elfogadta a sugarbear ajánlatát hogy reklámozza az altató tablettájukat. Tatinak a cége pedig ennek a kompetitora a halo beauty.

Tatinak ez nem tetszett mert sokat segített Jamesnek a karrierje beindításában, ők segítettek neki a férjével, hogy a videó után is pénzt kapjon. Az esküvőjükre állták a jegyeket, hogy james elmenjen. Plusz Tatinak nem tetszett ahogy másokkal beszélt/bánt. Korábban megvédte, hogy csak egy gyerek de ezzel végülis betelt nála a pohár.

Többször beszélt vulgárisan heteró férfiakról, úgy hogy az illető és más jelenlévők is hallották. Tati a a videójában konkrét példát is hozott amiben a heteró pincérről ecsetelte, hogy mit csinálna. Mindenki kellemetlenül érezte magát, Tati is mondta neki, hogy a srác heteró de csak vállatvont, hogy ő egy celeb aztcsinál amit akar.

James Charles szüleivel közös ebéden is hasonlóan viselkedett.

Röviden tömören egy elkényeztetett kis görcs, Tati pedig nem az anyukája így levette róla a kezét.

2019. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat!

Nem igazán követem egyiket se szimplán csak annyira fel van fújva ez az egész hogy engem is érdekelt mi a szitu

2019. máj. 13. 00:03
 4/4 anonim válasza:
Ha érdekel egy kicsit bővebben és részletesebben: [link]
2019. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!