Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet Ackermann Dávid al?

Mi lehet Ackermann Dávid al?

Figyelt kérdés

Él még?

Én azt gondolom,h a haverjai benne vannak a dologba lehet hogy felbéreltek valaki(ket),h bujtassák el, olvastam h vannak olyan emberek akik úgy eltüntetnek embereket hogy soha bem nem lesz meg.

70.000 ft ér.

Szerintem megölték vagy kiment a bnőjével,vagy esetleg öngyilkos lett mert mások is ott voltak stb ezek csak találgatások,mindez 2009.09.10 en történt 19-20:00 fele akkor már sötét van szóval...

Sajnálom a szüleit meg mindenkit!



#Ackermann-Dávid-él-vagy-hal-vagy-kínozzák?
2019. máj. 25. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem hallottam még a sztoriról, de durva. A hármas önmagában elég gyanús, viszont nem tudom, hogy mit tudtak volna úgy csinálni, hogy a koleszos haverok ne vegyék észre.


Ami gáz az egészben, az főleg a jogi háttere és a rendőrségi munka. Ott van 3 elég kusza sztorival előálló ember és nem jutottak ez alapján semmire? Elég gyanús részletek vannak a sztoriban. Nem hallgatta ki őket pszichológus vagy ilyesmi? Nekem ez fura.

Plusz ugye a biztonsági felvételek... Kampányra tök jó, hogy minden be van kamerázva, de amúgy használhatatlan dolgok a felvételek. Nekem is volt rendőrségi ügyem, megtámadtak minket. Amire kikérték a felvételeket, már rég törlődtek nálunk is. Így vicc az egész. Ilyen esetekben 1-2 napon belül elérhetőnek kéne lennie a felvételeknek és azonnal kérnie kéne őket a rendőrségnek, csak ehhez nincs meg a megfelelő jogi háttér... :/

2019. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű hogy a Dunában van mivel 10 évig iratok pénz nélkül nem sok mindent kezdhetett volna magával. Az hogy miért került a Dunába pedig 2 lehetőség van mivel ott maradt a szigeten a társaság után vagy baleset történt és már sötét volt elmerült részegen vagy pedig öngyilkos lett
2019. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindannyian füveztek/drogoztak, csak aki a szert hozta, meg az ő brátai, próbálták ezt eltussolni, emiatt hazudtak össze-vissza, nem hinném, hogy azért, mert ők csináltak vele valamit, nem tűnik úgy a sztori, hogy ezeknek a fiatal "gyerekeknek" indítéka lett volna egy ennyire komoly lépésre (elraboltatni mondjuk). Valami kisebb vaj lehet a fülük mögött a Dáviddal kapcsolatban, amit félnek bevallani és azért hazudoznak, pl. valamivel megbántották, esetleg megzsarolták, ami miatt Dávid lemaradt a társaságtól, nem akart már velük lenni, és aztán szándékosan vagy véletlenül a Dunában végezte.

A tárcáját szerintem valaki megtalálta és elvitte a rendőrség épületéhez. Nem hiszem, hogy irreális lenne, hogy az illető nem hallott az esetről és annak ellenére nem jelentkezett, hogy ő volt a megtaláló, mivel én is csak 1-2 éve találkoztam ezzel az esettel, akkor is csak azért, mert eltűnt emberekről olvasgattam.

A másik, amit el tudok képzelni, hogy ugyancsak lemaradt a társaságtól és rossz kedve lett, elment inkább egyedül sétálni, de rosszkor volt rossz helyen és elrabolták valamiféle "emberkereskedők" (szerveiért, testéért).

A rendőrök szerintem simán elcseszték/nem foglalkoztak vele eléggé, és végül ők is egymást/magukat próbálták fedezni, hogy ne kerüljenek bajba (mint ahogy az orvosok csinálják a műhiba-pereknél).

2019. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Úgy értem, hogy megzsarolták valami olyasmivel, amit "nem lehet bevallani" a rendőröknek, például droggal kapcsolatos, vagy olyasmivel bántották meg, aminek szintén van büntetőjogilag következménye, pl. beszóltak neki, hogy "akkor ugorj a Dunába", vagy ilyesmi.
2019. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos a szülei reménykednek ennyi év után is de ha picit is reálisan látnák a dolgokat akkor észre vennék hogy nem azért nem megy haza a fiúk mert nem akar hanem mert nagy valószínűséggel már nem él.

És nem kell itt szervkereskedelemről beszélni vagy emberrablásról, este volt nem látták, elég egy egyszerű baleset is hogy a vízbe kerüljön főleg ha füvezett/drogozott

Aztán 1 nap alatt a Duna akár több száz kilométerre is vihette a testet

2019. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Minden válaszolónak köszönöm a választ,szerintem is a vízbe volt de már....

A család nagyin bizakodó de sajnos nincs mit tenni!

2019. máj. 26. 18:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az teszi érdekessé ezt az eltűnést, hogy az iratai és a telefonja előkerültek. Így nagyon fura ez az egész... Enélkül azt mondanám, hogy be volt állva, beleesett a Dunába és pont. (Esetleg öngyilkosság. Ezek közül egyik esetben sem foglalkozik az ember azzal, hogy kipakolja az iratait.) De így nagyon hátborzongató. Szerintem a barátai valami kulcsinformációt visszatartanak. Néztem erről az ügyről riportokat, és nekem mintha őszintétlennek tűnnének.
2019. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is tidnak valamit....
2019. máj. 30. 16:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, a harangvirág-teás sztori sem túl életszerű, főleg hogy a többi "barát" semmilyen üvegre nem emlékszik. Szintén fura, miért maradtak hátra az iratai és a telefonja. De az a 3 barát tudhat valamit...

Ha élne, nyilván rég hazament volna. Sajnos sanszos, hogy még aznap meghalt...

2019. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem se,gyanus főleg a 3 "barát" én a szülők helyébe megfenyegetném és inkább ülnék egy kicsit a böriben mint h bizonytalanul várjam...

A teás sztori,szerintem csak egy " mondjuk már valamit" duma,nem hiszek benne,szerintem vagy annyit ittak,h lemaradt és beleesett a dunába,októberben meg már sok értelme volt ugyanott keresni... Egy nap alatt is több 100 km re viheti a holttestét,októberre,meg már rég nem látni semmit a holttestből "szétmarcangolja" a víz.

Nem hiszem,h ők ölték meg,bár ez sem kizárt,de miért tették volna ha nem is ismerik,és azért azt csak látta volna valaki az ah pedig beleesik a dunába az egy pillanat csak.

Részeg volt és beleshetett szegény,és a szülei hisznek még benne h él bár találtam én is egy facebookot:

[link]

nem hiszem,h ő az

2019. jún. 9. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!