Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy nem tudom...

Nagyon gáz, hogy nem tudom kimondani, azt hogy Leukoplast?

Figyelt kérdés
Mindig mikor megyek a patikába venni, úgy kérem, hogy viszem az itthonit, hogy ilyet kérek szépen. Egyszerűen nem tudom kimondani, mert belezavarodok, hogy leku..leukou..lekuplast, stb... Hiába mondom el magamba helyesen egész úton, ott biztos, hogy nem sikerül. Nem tudom sejtik-e, hogy miért így kérem, biztos gondolják, hogy na a hülye, nem tudja kimondani... Szerintetek ez mennyire gáz?
2019. máj. 26. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorold otthon szótagonként hangosan kimondva.
2019. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal en sem tudom..😄
2019. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ki tudom: Leukoplast:)
2019. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hadarok, így elég sokszor botlik a nyelvem. Ha valamit nem tudok kimondani vagy a nevét megjegyzni, mindig kreálok neki valami vicces becenevet, így legalább a gyengeségem szórakoztatássá lép elő, szóval nem lesz gáz, cserébe mégis nevetnek rajta, velem együtt.

A munkahelyen már vagy három terméket neveztem át, és még a főnök is úgy hívja őket. :D

2019. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem fontos ez az életben maradáshoz. Én viszont tudok egy olyat, amit elsőre senki nem tud kimondani:

Jamaica a jamaikaiaké. Próbáld ki.:)

2019. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hah! Másodikra sikerült xD kapok sütit? *.*

(amúgy jó volt :D)

2019. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, ne foglalkozz ilyen apróságokkal. Abból i van többféle, legalább pont ugyanolyat kapsz.
2019. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ritkán használja ezt a szót az ember, így nem gond.

Azonban valóban próbáld otthon gyakorolni.

2019. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a válasz neked nem fog most segíteni, de én helyettesítő szavakat használok erre is, ugyanis én ki tudom mondani, de nem akarom. Annyira szörnyen idegesít a neve, meg volt egy ismerősöm, aki hipochonder volt, és kb heti szinten került elő nála karcolásokra és állandóan ismételgette, hogy neki leukoplast kell, hol a leukoplast... Elmegy az életkedvem a szótól xD
2019. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elkáposztásítottalanítottátok.
2019. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!