Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz volt így ajtót...

Nagyon gáz volt így ajtót nyitni, mit gondolhatott?

Figyelt kérdés
Rendeltem ételt, és úgy nyitottam ajtót a futárnak, hogy nem volt rajtam melltartó. Otthonra le szoktam venni, de ha jön valaki, felveszem, most is fel akartam, csak még megetettem a kutyát meg a macskákat és elfelejtettem. Mikor becsuktam az ajtót, akkor vettem észre, hogy te úr isten, nem volt rajtam melltartó, és hát pólón keresztül átlátszott. Szerintetek, ha észrevette, az nagyon gáz? Mit gondolhatott, remélem nem azt, hogy direkt csináltam és így akartam ingyen kajához jutni, és ha legközelebb is ő jön, akkor még gázabb....
2019. máj. 31. 19:48
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ők már mindent láttak. Nálam is megesett már a pizsama, a fürdőköpeny, arcpakolás és egyszer macskának sminkelve mentem ki. Még meg is dicsérte a csóka :D
2019. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is melltartó nélkül vagyok otthon.

Lát ennél cifrább eseteket is, max volt egy jó napja ha szépek a melleid :D


Nekem egyszer volt vicces esetem futárral, csomagküldő, akkoriban sokat rendeltem de mindig úgy jött ki a lépés, hogy más vette át. Egyszer pont otthon voltam amikor jött, kimentem rövidnadrág, póló, kócos konty, nuku melltartó, ahogy azt otthon illik. Elkerekedett a szeme, majd pár másodperc múlva kapcsolt "te vagy XY!?"

Nem vagyok egy szépségkirálynő, nem értettem miért lepődött meg annyira. De nagyon vicces volt.

2019. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor a következőképpen nyitottam ajtót a postásnak:melegítőnadrág, strandpapucs, túlméretezett orvosi köpeny,kezeimen sárga gumikesztyű, fejemen zöld műtőssapka, szám elé pedig nagymamitol örökölt fejkendő volt kötve, mivel arcmaszkom nem volt és nem akartam annyira beszívni a festék meg higító szagot és a szemüveget is legalább jobban tartotta..Eme szexi öltözék tehát festés miatt volt, ezeket nem sajnáltam bemaszatolni.

A postás nem szólt semmit,csak pillanatnyi dermedt csend után vett egy nagy levegőt és átadta az ajánlott levelet.Elég edzett lehet ő is, ha sem a szívbaj, sem a röhögőgörcs nem kapta el.

2019. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Maltodextrin ***** válasza:
49%

Szerintem a futar meg ki is verte. Majd azon fantazialt, hogy behivod a lakasodra "borravaloert". ;)


En igy reagaltam volna le (felteve, hogy a kerdezo jo csaj kategoria).


Amugy szerintem az a futar jol elsztorizta a dolgot 1-2 munkatarsanak, meg szinesebbe tetted a napjat / estejet.

2019. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem hordok,de még nem szóltak be.Semmi rosszat nem gondolt,legfeljebb megnézett.
2019. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként utcán vannak nők, akik utcára, munkába sem hordanak.Látszik, de ha nekik így kényelmes, nincs benne semmi, lényeg hogy nem meztelen.
2019. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!