Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szabadtéri kondiparkokat...

A szabadtéri kondiparkokat miért használják játszótérként?

Figyelt kérdés
Hiába van mellette akár 2 kifejezetten játszótérnek szánt létesítmény, sok szülő mégis az edzőparkba hozza be a gyerekét rohangálni meg majomkodni. Hiába van kiírva, hogy 14 éven aluliaknak nem használható. Nem lehet rendesen edzeni, mert arra kell vigyázni, nehogy véletlenül valamenyik arra futkosó hlyegyerekre essek, vagy lerúgjam.. önmagában is balesetveszélyes hely gyerekeknek... Szólni nem akarok nekik, mert még nekiállnak nekem pattogni, hogy így közterület - úgy a gyerekazelső... De egyszerűen n e m é r t e m. A kutyát sem viszem a gyerekjátszótérre szratni, ha ott van mellette a kutyafuttató. Valaki, aki ilyen mint a fent említett szülő, magyarázza el nekem ennek a hátterét legyenkedves.
2019. jún. 3. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ki van írva, hogy 14 éven felül használható csak, akkor hiába pattognak a szülők, csak nyugodt mozdulattal bökj rá a 14+ -os táblára. Én szólnék mert tényleg idegesítő lehet hogy az ember végre edzene, kicsit magával foglalkozna, de helyette másokra kel figyelnie közben....
2019. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Zavard el öket. Nehogymàr. Bàr úgy is ök lesznek kiakadva. Gyerekesek istenek hiszik magukat. Nekik mindent lehet. Azert is zavard el. Kcsogok.
2019. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ki van írva, mutasd meg nekik a táblát, és mondd nekik, hogy naponta 2x kijönnek a rendőrök és nézik, hogy visz-e valaki oda gyereket és bírságolnak.
2019. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők vannak rossz helyen. Vagy akkor tessék nekik is edzeni apukával. Pattogás esetén én is jöhetnék azzal, hogy a gyerek meg az én testi épségemet veszélyezteti... A hülye mindig hülye marad.
2019. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak szülők, akik úgy érzik, a gyereküké a világ, mindenki más kssolhat. Nem igazán lehet ezekkel mit kezdeni, én konkrétan ezért szoktam le az úszásról. Botrány, van gyerekmedence, de persze nyilván a rendes úszómedencében kell keresztbe pancsikolni a kölyköknek, egyetlen hosszt se lehetett normálisan végigúszni. Párszor megpróbáltam szólni anyukának, úgy még soha életemben nem volt leordítva a fejem, mint akkor.

Sajnos az ilyen tulkokkal nem igazán lehet mit csinálni. :(

2019. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a nap nagy részében senki sem használja, ezért gondolják úgy a szülők, hogy miért is ne. Ezzel szerintem nincs is baj. Szólj nekik hogy használni szeretnéd, ha normálisak akkor megértik és elmennek.
2019. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szólnak a helyedben. Van gyerekem, és néha én is viszem ilyen fitness parkba, hogy kicsit én is mozogjak.. nem órákat, csak tényleg 10 perc. Addig a gyerek elvan a kavicsokkal stb. De ha valakit zavarna az edzésben és szólna, azt is megérteném, és kimennék. Mondjuk én igyekszem akkor menni ha nincs senki.

Nyugodtan szólj.

2019. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon felidegesít! Nem tudom használni én sem, mert a fapinák jönnek oda a nyamvadt kölykükkel! Holott van mellette játszótér is, de odaviszi csak azért is! Mivel anyuka nyilván önmagát és a gyerekét érzi a legfontosabbnak a világon, már nem kell tisztelni semmit, már nem kell arrébb tolni a baba kocsit sem, nem kell tekintettel lenni senkire!


Hogy az ember egy fárasztó nap után egy dolgot szeretne, kint lenni a szabadan felvenni egy fülest és edzeni egy kicsit. De nem lehet nap közben, mert mindig ott van valami f*sszopó! Ha egyszer ezért úgy izomból szájbaverek, akkor biztos én leszek a hibás.

2021. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!