Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is így telik egy...

Másnak is így telik egy napja, hasonló helyeken?

Figyelt kérdés

Röviden: 6kor kelek, másfél óra be multihoz, irodába. Kollégákkal 10-12 óra munka, cigi kávészünetekkel. Közös ebéd stb.

Aztán haza gyors bevásárlás, és olyan 7 re otthon.

Ilyenkor néha nem érzitek magatokat kiégve?



2019. jún. 4. 13:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, olyan futószalag szerű az élet.
2019. jún. 4. 13:23
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem mert mindig van mit várni. A hétvégét, egy családi szülinapot, egy baráti összejövetelt, egy ünnepet, egy utazást. Szóval a hétköznapokat azért megtöri időnként valami.
2019. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan így érzem. Igaz csak 8 óra munka, 2 óra utazás jó esetben, semmire sincs idő.
2019. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lilla64 ***** válasza:
Igen,hasonló nálam is.
2019. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem élet.
2019. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

5:30kor kelek. 20 perc autóval munkába. 8 órát lehúzom (változatos, prögős stb, szóval nem unalmas, vagy lélekölő általában), 20 perc haza. Ha kell bevásárlás stb.

Ezzel a részével nincs gond az életemnek, minden mással van. De annak már semmi köze a munkához

2019. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hamar odaérek a munkahelyre és max 8 órát dolgozok. Kávészünetet otthon tartok utána pedig nekiállok hobbizni.
2019. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Én is 6-kor kelek, elkészítem a gyerekeim tízóraiját, felöltözök (néha reggel vasalom ki, amit felveszek). Kb 20 perc kocsival a munkahelyem, 8 órát lehúzok , de nagyon változatos, és időnként tudok netezni, (mint pl. most), aztán irány bevásárlás, hazamegyek és jöhet a házimunka, miegymás.

Legalább heti 1x beülök cukrászdába egy barátnőmmel (van 3-4 barátnőm - de inkább csak egyikük ér rá jobban), a hétvégém többnyire szabad. Utazgatok, túrázok, színházba járok, stb. Mindig van valami. Talán marad a meleg és jöhet a strandolás.


Kérdező, Budapesten dolgozol?

2019. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A karrierépítésem első pár éve így telt.. Én borzasztóan rosszul viselem a rutint, szóval ez a mókuskerék nagyon frusztrált, de tudtam, hogy ha el akarok valamit érni, akkor pár évet be kell áldoznom a cél érdekében. Valamit valamiért. Megérte, mert fejlődtem annyit szakmailag, hogy sokkal kötetlenebb, rugalmasabb helyen is el tudjak helyezkedni, így is lett - és ugyan mi az a pár év a következő 30-hoz képest?
2019. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, pesti vagyok, 31/N.

4 éve vagyok itt, és persze nemrég léptettek elő, ami persze még több és több munkával jár.

8 óra munka azt sem tudom mi az :)

2019. jún. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!