Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsállják a környezete...

Miért furcsállják a környezetemben, hogy nincs rögtön 50,100 ezer forintom bizonyos dolgokra?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm eljutott egy helyre, ahova egyszer én is szeretnék menni. Mondta, hogy tök reális összeg, cakkumpakk 100 ezer forint. Javasolta, hogy én is menjek el.

Ahhoz a konkrét úticélhoz képest tényleg tök reális a 100ezer, csakhogy az illető elcsodálkozott, hogy most nem lenne annyim...

Egy másik ismerősömmel a mozgásról volt szó. Javasolta, hogy vegyek egy szobabiciklit. Csodálkozott, hogy most nem lenne rá pénzem.


Hogy kijöjjek, csak a rezsire és kajára költök, havi extra kiadásom 10-20 ezer között mozog.

Node ennyire meglepő ez?


2019. jún. 11. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, akik itt okoskodnak, azok még életükben nem dolgoztak, mert 12 évesek csak.
2019. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ilyennel én is találkoztam. Nekem sose volt felesleges pénzem úgy öltözködni és olyan helyeken enni/inni napi szinten, ahol neki, úgyhogy megkaptam hogy igénytelen dolog így élni. Hát ez lehet, de tizenévek teltek el és ő albérletben él én meg saját lakásban igénytelenkedhetek.
2019. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!