Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki a facebookon gyászol?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Beteg.
2019. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp dolgozza fel a halált. Van akinek úgy könnyebb, hogy kiírja a bánatát és örül neki hogy több száz embernek mesélheti el mi történt. És vannak azok,akik pedig csendben, egyedül gyászolnak. Egyik sem elítélendő
2019. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Eleve facebookról töröltem magam jó ideje,ezt az egyik szánalmas formájának tartom.Ne a facebookon gyászoljon,mert attól nem lesz jobb hogy 100 ember azt írja hogy részvétem,miközben ez a 100 ember azt gondolja magában,na odanyomok neki egy részvétet,ki ne maradjak,annyira nem hat meg a dolog,de mégis odafirkantottam valamit.
2019. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tegye felőlem
2019. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Igazából semmit, a gyász irracionális dolgokat is képes kihozni az emberekből. Ha neki jó amit csinál, akkor csinálja.
2019. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Eleve gáz a közösségi médiákon élni, az ilyen horderejű dolgokat kiteregetni meg pláne.
2019. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez segít a gyász feldolgozásában, akkor miért ne tehetné? Nincs ezzel gond szerintem.
2019. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz gyász alatt? Hogy közzéteszi a halálhírt, és a temetés helyét és időpontját? Ez teljesen normális, mi a baj vele? Nem mindenki olvas már újságot. Az nyilván más, és elég beteg dolog, ha a temetést és a halotti tort létrehozza, mint eseményt, és meghív rá embereket.
2019. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!