Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki élt már Norvégiában vagy...

Aki élt már Norvégiában vagy Finnországban azoktól kérdezem, milyen ott élni? Jól lehet ott élni? Minden érdekelne, ha leírnátok, amit tudtok.

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez engem is érdekelne :)
2019. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem az egyetemen ismerkedett meg egy norvég férfival,ki is költözött hozzá,már 5 éve.Nagyon szeret ott élni,egy gyönyörű kisvárosban élnek a tenger közelében.Nyugalmas,sokkal többet keres kint,neki az a klíma a tókeletes,soha nem suerette a meleget,úgyhogy neki az is kipipálva.Egyszerűen szerelmes Norvégiába,mindenkinek csak ajánlani tudja.Elmondása szerint az ottani emberek sokkal nyugodtabbak,kiegyensúlyozottabak,mint itt,Közép-Európában meg nyugaton.
2019. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem éltem kint, de Norvégiáról sokat olvastam, mivel az a célországom, ahova ki akarok majd költözni.

Mit érdemes tudni róla? Az, hogy marha drága hely. Ezt szószerint értsd. A lakhatás marha sokba kerül kint, nem csak Osloban. A fizetések nagyrészét az viszi el.

Angolul jól beszélnek a fiatalok, de továbbra is elvárják mindenhol a norvég nyelvtudást, ha kiköltözés miatt kérdezed.

2019. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuper itt élni☺️ párommal 3 éve vagyunk kint és nem tervezünk hazamenni.. Drága ország az igaz egy garzont bérlünk 380K-ért Arendal-ban, viszont az átlag fizetés kb 1 millió magyar forint
2019. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 vagyok,Norvégiarol írtam
2019. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!