Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kitör a 3. világháború, és...

Ha kitör a 3. világháború, és nem veszünk benne részt?

Figyelt kérdés
Ha kitör, és Magyarország nem vesz benne részt, akkor ti mit fogtok közbe csinálni? Felmentek pl. MesterMc-re, vagy elmentek Fortniteozni és akk arról beszéltek, hogy "tök durva, hogy mások háborúznak ""bummbumm" aztaaa te is hallottad? Valami robbant" Nem tudom elképzelni.

2019. jún. 21. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitörne a harmadik világháború és a magyarok egy bummbummot hallanának, másra már nem is lenne idejük.

Gondjuk se lenne több.

2019. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most is eljátszhatod, hisz elég sok háború/fegyveres konfliktus van jelenleg is.
2019. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én már remélem akkor Svájcban leszek vagy Luxemburgban,aztán felőlem üljék egymást meg csak az én kényelmes életemet hagyják békén.
2019. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

> Én már remélem akkor Svájcban leszek vagy Luxemburgban,aztán felőlem üljék egymást meg csak az én kényelmes életemet hagyják békén.

Te vagy az, aki 15 millióból akar ott megélni?


Kérdező: egy idióta vagy. Ha kitör a harmadik világháború, akkor Magyarország mint NATO-tag szinte biztosan részt fog benne venni, egyrészt. Másrészt meg nem tudom, feltűnt-e, de a nukleáris tél nem néz adminisztratív, politikai határokat. Fortnite-ozni, hány éves vagy, 12? Inkább tanuljál.

2019. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az mert annyiból vegetálsz ott.


Szakmai tudásom van,németet tanulom pontosan lelépésre már felkészülök,mert nem akarok ebbe és nem is fogok részt venni,engem nem érdekel felőlem fel is robbanhat az ország mi máshol leszünk akkor már,öljék egymást csak engem meg a családom kimenekitem aztán onnantól mehet.

2019. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Aztán honnan veszed, hogy ahova "menekülsz", ott nem lesz háború?

2019. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

> Nem én vagyok az mert annyiból vegetálsz ott.

Így van, de nemrég volt egy ilyen kérdés, ő is Svájcba vagy Luxemburga akart menni.


> Szakmai tudásom van,németet tanulom pontosan lelépésre már felkészülök,mert nem akarok ebbe és nem is fogok részt venni,engem nem érdekel felőlem fel is robbanhat az ország mi máshol leszünk akkor már,öljék egymást csak engem meg a családom kimenekitem aztán onnantól mehet.

Na, te is egy hülye vagy. Egy globális konfliktus Svájcra is kihatna, Luxemburg meg NATO-tag. Svájcban meg sok sikert a Hochdeutsch-csal.

2019. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mert nem hülyék,kimaradtak mindig is mert van agyuk ellentétben a magyarokkal.

Mindig is kifognak maradni midenből,de ott van lehetőség akkor megyek Dubaiba,USAba.

De Svájcba,Luxiba,Liechtenstein meg ezek a gazdag államok tuti kimaradnak,Svédország,Dánia is.


Ezer lehetőség lesz.

2019. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

,,Na, te is egy hülye vagy. Egy globális konfliktus Svájcra is kihatna, Luxemburg meg NATO-tag. Svájcban meg sok sikert a Hochdeutsch-csal."


Aha akkor kicsit nézzél már utána mielőtt személyeskedsz.

Érdekes kimaradtak mindig most is kifognak elhiheted,a kényelmes életüket soha nem adnák fel,miért is háborúznának?

Marhák lennének.

2019. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A Hochdeutcsh meg megszokod,mint a brit angolt, inkább ez mint itthon menekülj meg reszkess meg túlélj,szerintem inkább szopok a svájci némettel.

Picit könnyebb bár lejet csak én gondolom így. :)

2019. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!