Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok hozzá,...

Lányok mit szólnátok hozzá, ha egy fiú levélben hívna el titeket randira?

Figyelt kérdés
Pl valakitől küld nektek egy levelet és abban randira hív.

2019. jún. 26. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

11-12 évesen volt ez a bevett szokás. A régi szépidők amikor a haveron keresztül egy kitépett kockáslapon érkezett a szerelmi vallomás.


Ma már nem igazán jönne be, szeretem a nyílt egyszerű, gyors dolgokat. Álljon elém, hívjon fel, ha már egy ideje kerülgetjük egymást megkérdezheti face-en is.

Arról nem is beszélve, hogy mennyire ismerjük egymást. Ha olyantól kapnék levelet aki nem járt még nálam az hátborzongató lenne.

2019. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Kukáznám a levelet, miközben a fejem fogva röhögnék az egész helyzet szánalmas voltán.
2019. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lánnyal már egy ideje ismerjük egymást. Nekem nagyon bejön és szerintem én is neki.
2019. jún. 26. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom miért szólják le ennyire, nem az osztálytárs hátához dobott gyűrött galacsinos "jössz büfé szünet" levélírásra kell gondolni.

Egy színes vagy mintás lapon mondjuk egy képeslappal, egy szépen megírt levél aranyos gesztus, főleg most, hogy mindenről csak egy gyors üzit dobunk a facen.

2019. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így aranyos lehet, amikor már legalább félig-meddig együtt vagytok. Jó ötlet, ha tudod róla, ez bejönne neki.


Többi esetet nem elemezném

2019. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nagy.bettike21 ***** válasza:
53%

Szerintem nagyon aranyos, ha nekem irt volna ilyet a srac aki tetszik, biztos h elmentem volna vele.

Habar en eleg romantikus tipus vagyok.... ez persze fugg a lany termeszetetol is

19/l

2019. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szokatlan... "idösebb" bagyok, ezért először romantikust akartam írni, de mégis inkább azt nézve, hogy a mai világot hogyan élik meg a fiatalok, bátortalannak gondolnám, ami nem éppen vonzó egy fiúban. Ha már ismeritek egymást, akkor elvárható, hogy elállj és személyesen hívd el.
2019. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szituációtól függ ez és ahhoz, hogy a lány hogy áll a kérdéshez.


Van olyan szituáció, ahol mesterkéltnek hathat (pl. ha a fiú romantikusnak akar tűnni)


Van olyan szituáció, ahol úgy tűnik, hogy a fiú bátortalan, ami nem vonzó, ahogy korábban írták.


És tűnhet kedves gesztusnak is, olyan körülményt is el lehet képzelni, hogy egy levél meglepetésként éri a lányt, és megdobogtatja a szívét, mert kedves, tényleg romantikus gesztus.


Te látod, hogy mi a szituáció, amiben vagy dönts annak megfelelően.

2019. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7. Méghogy bátortalan?
2020. nov. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazi postán küldött levél (volt, ha volt)?
2020. nov. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!