Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet elővenni a...

Miért nem lehet elővenni a mom parkos tüzes tragédiában érintett édesanyát?

Figyelt kérdés

Mivel a híradásokban közölték az asszony nevét, így könnyen lekövethető facebookon. A nő aznap kirakta a gyermek halálhírét, ami eleve furcsa... régóta betegeskedő kisgyereknél még megérteném, egy sokkoló tragédia után kevésbé... később cikket oszt meg, emotikonokkal tarkítva...normális az ilyen? Nekem napok óta rémálmaim vannak attól ha belegondolok az esetbe, ő meg pár szívecskés és szomorúfejes emotikonnal elintézi?

Az egyik kisfiú fb oldala tele van képekkel, amin különböző karakterek, rajzok drogoznak, dohányoznak. Ez miért nem intő jel egy anyának vajon?

Mindemellett az egész bűzlik, először még azt nyilatkozta anyuka hogy boltba ment, aztán "bevallotta" hogy dolgozni volt, miért kellett akkor mást mondani először?

Arról már szót sem ejtek, hogy többször láttak a környéken 3 gyereket dohányozni, akik pont úgy néztek ki, mint ők...

Szóval ezek tudatában miért nem lehet a kedves anyukát igenis elővenni gondatlanság miatt? Hogy tudja egy anyuka nem észrevenni, hogy a gyerekei dohányoznak, vagy ha ez a történet nem is igaz, de gyújtogatni akarnak?

Plusz anyuka nagyon kardoskodik, hogy nem a gyerekek gyújtogattak. Akkor ki, könyörgöm? És 3 éve mikor a házuk gyulladt ki? Én valahol értem hogy védeni akarja a gyerekeit, de azért nem ártana valakinek mégis rájuk nézni, mielőtt nagyobb kárt okoznak...

Miért normális, hogy mégis el fog minden siklani a dolog fölött, és senki nem lesz felelősségre vonva a történtekért?


2019. jún. 27. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Na jó...
2019. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne, hogy vizsgálni fogják a felelősségét, nem áll jól a szénája az biztos.
2019. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon gyanús ez az egész..Főleg mikor mondták, hogy a régi házuk is kigyulladt. Szerintem valamelyik gyerek tuti piromán.
2019. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész történet ellentmondásokkal van tele. Valami nagyon komolyan bűzlik az egész családdal. Elő fogják venni anyukát, hidd el, de 3 nap telt el, még a gyereket sem lehetett egyelőre normálisan kihallgatni... Egyszerűen még nincs elég bizonyíték.
2019. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!