Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy férfi nem tud...

Gáz, ha egy férfi nem tud egyedül összeszerelni egy IKEA-s bútort, vagy megjavítani egy elromlott csapot?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Ikeás bútort? Azt nemtől függetlenül gáz. Mert hogy van hozzá utasítás is, meg nekem még szerszámot is mellékeltek (nem, mintha itthon nem lett volna imbuszom hozzá). Emellé kell még egy kis józan paraszti ész, és nem is olyan vészes összerakni valamit.

A csap az már más tészta, oda nem árt egy kis háttér-tudás. De én azt is nagy valószínűséggel meg tudom csinálni magamnak. Nő létemre.

Nem, nem szeretek segítséget kérni. Túl sokat mondták a "ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" sorokat.

2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Igen! Miért lenne? Ultragáz!
2019. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2019. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

nem


sőt, ha jól nézel ki és szeretsz takarítani, már költözhetsz is hozzám XD

(csak, hogy tudd, mik a prioritások egy nőnél ;))

2019. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az IKEA-s bútor azért gáz, mert annyi instrukciót adnak hozzá, hogy kb esélytelen elszúrni.


A csap már más kérdés, én pasi vagyok és alapvetően nem értek az ilyen szerelgetésekhez, ha az életem múlna rajta akkor valószínű menne, de egyébként inkább szerelőt hívok hozzá.

2019. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Ha eleget keres hozzá hogy még tudja fizetni a szerelőt, akkor kevésbé gáz.

De azért gáz, mert hát mégiscsak férfi vagy, vagy mifene..

2019. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
kb 10-12 éves gyerek lazán összerakja...
2019. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Az ikeást nem tudni gáz, a csap másik téma.
2019. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
mibe fogadunk, hogy aki szerint gáz, hogy nem tud valaki összerakni egy ikea bútort, az még a büdös életben nem rakott össze egyet se, csak a szája nagy? <facepalm>
2019. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Olvastad azt a sort, hogy még szerszámot is kaptam mellé? Befotózzam a székem meg az ágyam?

Bár igaz, én fogjam be mert összeszerelő operátor voltam sokáig, suliban meg műszaki rajzot tanultam, szóval én über zseni vagyok a témában (marhára nem).

Akkor is tartom. Józan paraszti ész, ott a rajz. Akinek ez nem megy, az azért nem túl életre való. De hát ilyen embereknek is kell lennie.


És még egyszer: a csap szerelés más téma, az azért nem olyan egyszerű, ha az embernek semmi tapasztalata nincs.

2019. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!