Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy áltok ehez?

Ti hogy áltok ehez?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok...

50Km-re levő városba sikerült diákmunkát találnom, én oda szeretnék menni mivel sok barátom odament...

De panaszkodnak miért nem helyközelbe megyek és már fenyegetnek és kiabálnak velem pedig nem ő pénztárcájukat nehezítené és az étkezést is én álnám meg az utat is. Erre azt kaptam hogy biztos nem is dolgozni mennék oda stb..

Ti hogy álnátok ehhez saját gyereketeknél, vagy korombeliek, a ti szüleitek hogy álnak ehez?..


2019. júl. 3. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondoljak hogy menjel el tehenet fejni diakmunkaba :D viccet felreteve, gondolom videki vagy, maradiak es feltenek hogy hulyeseget csinalsz "gyerekkent".
2019. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szülői aggodalom. Egy dolog ilyenkor, ami a legjobb. Bizonyíts! Vállald el a munkát, és ne tántorítson el senki. Nem vagy buta, tudsz vigyázni magadra.

Ha meglátják, hogy minden rendben van, akkor abbahagyják a panaszkodást. :)

2019. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!