Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti csak annak szoktatok...

Ti csak annak szoktatok köszönni, aki szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 19:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Aha
2019. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aktuális hangulat függő, de nagyjából igen.

Hiába kis cég, vagyok akkora tahó, hogy az engem három lépéssel a hátam mögött szapuló és kiröhögő kollegináknak nem feltétlen köszönök. Viszont sajnos az ajtót még mindig nem vagyok képes az arcukba vágni és megtartom nekik, ha épp úgy adódik. Pedig szívem szerint felrugdalnám valamennyit...

2019. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En olyannak is akitöl tartok/félek.

Probalok jó szinben feltünni hogy ne kezdjen el mögöttem kavarni vagy velem szemétkedni stb


Neha bejön mint blöff a pokerben


Volt pl hogy vonaton ugy tünt egy csapat cigo meg akar tàmadni. Kocsirol kocsira jöttek utanam. Egyszer leültem es körbevettek es azon kezdtek marakodni ki ül mellém egyre eröszakosabb volt a hangulat.

A pànikban mivel az egadta vilagon senki nem segitett volna, hirtelen felvettem a cigo stilusukat. Eljatszottam a nagy laza kemeny nagyszàju csajt, közben remegtem belül a félelemtöl, és bejött!!! :D "bevettek a bandàba", velük egyenlöen beszéltek velem, es nem mint àldozattal, söt tanacsokat is adtak arra hogyan kell elküldeni azokat akik ki akarnak velem kezdeni. Szoval olyanok adtak tanàcsot akik ki akartak velem kezdeni azok ellen akik ki akarnak velem kezdeni :D

2019. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*szoval en a megdobnak kövel dobd vissza kenyerrel elvvel vagyok neha. Pl a szemét szomszednak multkor vittem àt cseresznyét egy szo nelkül. Màsnaptol nem volt az ajtom elött szemét...


Szoval egy köszönésnek vagy mosolynak erdeklödesnek ereje van. Lefegyverez màsokat.

2019. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2019. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy... totál igazad van, csak kell hozzá gyomor, hogy el tudd játszani, hogy kedveled őket. Számomra ez a fajta vetítés, hazugság sose ment. Ha valakit nem kedvelek, ha megfulladok se vagyok képes más érzelmet mutatni felé.

De a kicsi az én vagyok, a te megoldásod nagyon tetszik. Valahogy így kéne. Kár, hogy nekem ebben az életben nem fog ez menni. :/

2019. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak epo nem mindegy hogy megeröszakolnak 10 en vagy nem. Ha a vetites nem megy azon sok mulhat.

Ez blöff mint a pokerben. Vesztesen akarsz kijönni vagy nem.ez az élet. A rossz emberektöl ne vard el hogy ha sirsz vagy hàtat forditasz akkor nem väg kest a hàtadba

2019. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha felszegett fejjel a kèpèbe mosolyogsz leteszik a kést. Ez az èlet.
2019. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Köszönni alap intelligencia, nálam kb olyan minthogy nem sz#rok az asztalra. Ha valakit nem szeretek akkor is megadom a minimális tiszteletet azzal hogy odabökök egy sziát. Persze ez én vagyok...
2019. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még a szimpiknek sem mindig köszönök. De én bunkó vagyok, ne belőlem induljatok ki 🙂
2019. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!