Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is uncsi / alantas...

Szerintetek is uncsi / alantas lett Tibi atya oldala?

Figyelt kérdés
Én régen imádtam az oldalt, nagyon vicces volt, de már szinte csak ugyanazok a poénok ismétlődnek újra és újra, na meg a totálisan felvilágosulatlan, proli nézeteket képviselő, embereket, embercsoportokat megalázó írások. Legalábbis ÉN ilyennek érzem már :/ Arra lennék kíváncsi, hogy mások is így vannak-e ezzel, vagy én lettem fura?
2019. júl. 14. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én sosem bírtam. Ócska humor
2019. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ócska magyargyalázó oldal lett belőle.
2019. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Csökkent a színvonal, de szerintem kell az ilyen görbe tükör. Vannak olyan folyamatok a társadalomban amikre így kell felhívni a figyelmet, mert szofisztikáltabban nem megy át az üzenet.
2019. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán inkább elmúlt az újdonság varázsa.
2019. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy alkoholt propagandalo hulyegyerek elkezd okoskodni a vilag dolgairol,es szantszandekkal provokalo,megoszto temaban irja a kis szentirasait...na en itt hagytam abba a koveteset. Pont az ocska pias humorat szerettem a maga alpari modjan,de nem fogom elturni hogy egy nev es arctalan szemely lenyomja a torkomon a velemenyet a vilag komolyabb temairol,es raadasul a kritikat teljesen elviselni keptelen modjan meg torolgesse is a neki nem tetszo valaszokat. Azert na. A lfsznak is van vege
2019. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én már vagy másfél éve kikovettem emiatt. Ráadásul a poénok is egytől-egyig külföldi oldalról szedettek. Semmi egyediség, csak az észt próbálja osztani.
2019. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintsm csak simán kinőttél belőle.
2019. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Az 5ös tökéletesen kifejtette. Bírtam, amíg csak a piás poénok mentek, de már átcsapott egy olyan dologba, hogy valakit mindig meg kell sérteni, mindig provokálni kell valamilyen csoportot. Aztán persze kommentben bizonygatja, hogy neki mennyire igaza van, hiszen pszichológus is van a tibiatyás csapatban:D nyilván. Nagyon szánalmas lett. Olyan tipikus kis élettelen hülyegyereknek képzelem, akinek a neten kell kiélnie a frusztrációit. De persze nem lehet leszólni, hiszen jó kis brand épült kina tibiatya köré, ő már “letett” valamit az asztalra.

Hiába követtem ki, sajnos még mindig összefutok egy két posztjával ismerősök által.:(

2019. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Több bérgyilkos ráállt, nem sok van neki hátra.
2019. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!