Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Mit lehet erre mondani?

Figyelt kérdés

Korábban egy helyen dolgoztam az anyósjelöltemmel (egy háztartásban is élünk amúgy). Áprilisban mondtunk fel, mert a főnök undorító módokon támadott engem (nem akarom részletezni, a lényeg, hogy becsületsértés volt több ízben), anyósjelöltem megvédett, és másnap beadtuk a felmondásokat. Úgy két hétre rá elmentem egy kisboltba dolgozni, ahonnan kirúgatott az előző főnök. Azóta sajnos csak hébe-hóba dolgoztam, párezer forintokért, egyszer pedig egy külföldön élő rokonom támogatott meg egy kis pénzzel, amiből a számlák lettek kifizetve, többek között. Jelenleg is van olyan hely, ahonnan nem kaptam fizetést. A lényeg, hogy a család ismerősei sorban kezdenek engem támadni, főleg messenger üzenetek jönnek, hogy miért nem megyek már el végre dolgozni, menjek szüretelni, vagy valami, de sajnos nem bírom a fizikai munkát, az április felmondás, és a rengeteg hátulról jövő támadás miatt, amit az előző főnök művelt, kemény depresszióval küzdök, és fogytam körülbelül 8 kg-ot is, mert egyáltalán nem tudok enni, maximum egy szelet kenyeret naponta (úgyhogy kb 43 kg vagyok jelenleg). Magunk körül rendet tartok, de nagyon gyorsan elfáradok, nem kapok levegőt, folyton szédülök, a meleget is nagyon rosszul szoktam viselni. Akármilyen munkába akarok belevágni, mindig lebeszélnek, pl. ne akarjak elektronikai üzletbe menni, mert úgyse értek hozzá, ne akarjak ide menni, oda menni, mert nem vagyok rá képes, stb, ezt főként a páromtól kapom, aki szintén nem dolgozik, és kvázi tőlem várja el mindenki, hogy eltartsam, mert nem fog elmenni dolgozni, két éve vagyunk együtt és összesen 1,5 hónapot dolgozott...Már azon is gondolkozom, hogy itt hagyok mindent a francba, és elköltözöm, új életet kezdek. Mit tennétek a helyemben?


26/L



2019. júl. 17. 16:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A másik, hogy emellett folyamatosan nézem az álláshirdetéseket, de komolyabb, felsőfokú végzettséget igénylő helyekre nyilván nem vennének fel az 1 db szakmámmal...Még internetes, kérdőíves munkákat meg hasonlókat is nézegettem, de nem tudtam, melyik megbízható, így nem mertem belevágni, pedig az a néhány ezer forint is jól jönne. Munkanélkülit meg nem kaphatok, mert az előző helyen be sem voltam jelentve, ez akkor derült ki, amikor felmondtunk.
2019. júl. 17. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hagyd ott a nyomurultakat..
2019. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem titottad le még az üzenetküldőket?

Miért hallgatsz folyton a többi emberre?

Miért veszel ennyi mindent a lelkedre?

Miért keresgélsz kifogásokat?

Miért nem éled a saját életedet egyedül, a saját döntéseiddel?

2019. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz velük. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de szerintem sem kellene mindent ennyire a szivedre venni. Amíg a párodat nem zavarja a helyzet és nem anyósjelölt vagy más csaladtag tart el ne érdekeljen, hogy mit gondolnak és kérd meg őket, hogy legyenek szívesek a saját életükkel foglalkozni.
2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdés végét utólag olvastam el. Miért vagy még együtt egy ilyen emberrel?
2019. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Mit tennétek a helyemben?"Elköltöznék,és új életet kezdenék.Nem vicc. "nem vagyok rá képes, stb, ezt főként a páromtól kapom"Hazudik. "tőlem várja el mindenki, hogy eltartsam"Mire fel?Kapják be,hagyd ott.Mérgező környezetben vagy,erre rá fogsz menni,ha nem változtatsz.Menekülj.
2019. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!