Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felcigany vagyok. Egyáltalán...

Manp112 kérdése:

Felcigany vagyok. Egyáltalán nem látszik rajtam, se a beszédében, se a borszinemen, és az eletvitelemen sem. A barátnőm Magyar. Ez kihathat a gyerekre?

Figyelt kérdés
Cigány, gyerek

#itt bőrszinre gondolok. Illetve #barátnőm pedig Magyar #ennek a "keveréket"
2019. júl. 18. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
82%
Hogy érted hogy kihathat-e? Lehet neki barnább lesz a bőre. Viselkedése meg olyan,amilyennek nevelitek.
2019. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
A nevelésen és az átadott értékeken múlik, hogy milyen ember lesz belőle, nem a bőrszínén.
2019. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Ma már nem mindegy? Régen volt nehéz a cigánynak amikor még olyan melóra se akarták alkalmazni amit magyar már nem bírt hosszabb távon, a cigány meg szívesen vállalta volna mert sokuknak másabb az életszemlélete. Elfogadják a szegénységet, az alacsony jövedelmet, de van amelyik meg magasabb szintekre lép és komoly dolgokba megy bele.


Egy cigányból is lehet orvos, látod nekem magyarként épp annyi ész jutott amivel még viszonylag kényelmesen élhetek, de nagy karrierek fejlődések nem rám vonatkoznak.


Nekem vannak ilyen ismerőseim, a szülők is melósok voltak meg a, fiatalok is.

2019. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Minden attól függ hogyan nevelitek, ez mindennek a titka,ha jól csináljátok semmi gond nem lehet, de azért mielőtt gyermeket szeretnétek legyetek szívesek találni egy olyan munka helyet ahol jól érzitek magatokat, meg fizetnek és kedvesek a kollégák, pozitívak legyetek mindig,foglalkozzatok sokat a gyerkőccel, tv -telefon elé ne ületessétek le túl sokáig, inkább vigyétek ki a szabadba vagy játszatok vele, olvassatok utána minél többet, hogy ne érjen sokszor meglepetés bár azért fog :-)

Valamilyen nyelvet is jó lenne tanítani neki magyaron kívül 6 éves koráig akár több nyelven is meg tud tanulni elég könnyen,ami később számára hasznos lehet és meg is fogja hálálni, ne kényeztessétek el, ne történjen úgy minden ahogy ő szeretné, legyenek szabályok és legyetek számára egy pozitív, vidám család,bocsánat hogy ezt le írtam csak segíteni szeretnék, ugyan ezt el mondtam a testvéremnek is és csak ki nevettek, én csak segíteni szeretnék de hát ők tudják, csak sajnálom a gyerkőcöt én meg nem lehetek helyettük az apja vagy az anyja, sok sikert :-)

2019. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Igen, lehet belőle echte cigány.

A nevelés sajnos az ilyeneknél nem sokat nyom latba hogy milyen ember lesz... Úgyis kijön a vérük.


Lehet kezelni a helyzetet, de nagyon nehéz belőlük rendes embert nevelni. (Ha lehet)


Azért mondom ezt, mert a családban és az ismerősi körömben többször előfordult ez.


Pl.: Ismerős örökbefogadott kis purdékat. Példásan nevelgette őket, mégis egyszerűen kijött a vérük. Ahogy értek, úgy lettek egyre kontrollálhatatlanabbak.

2019. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy az utolsó mondta ebben igazat tudok adni,igazából 2 gyereket fogadtak örökbe az egyiket sikerült úgy mond jól nevelniük a másik meg olyan lopós lett sajnos, bár ismerek olyat is akiknél ugyan ez a felállás bár a szülők el váltak de a gyerek most egyetemre jár és eléggé sötét a bőre de belőle nem jön ki a rossz.
2019. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Vagy is nagyon jól nevelt.
2019. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló kérdésére: A pénzzel nem lesz gond, mivel a párom könyvelő, én pedig villamosmernok vagyok. Nevelésben sem lesz probléma, mivel én is jó neveltetest kaptam és a párom is. Engem a borszin érdekel csak.
2019. júl. 18. 23:12
 9/23 anonim válasza:
33%
Sárga biztosan nem lesz.
2019. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Köszönöm a piros kezeket, szuper,szeretek segíteni de itt az oldalon olyan negatív emberek vannak, na mindegy is....
2019. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!