Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged érdekel a sztárok...

Téged érdekel a sztárok magánélete?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak a legjobb barátaim magánélete érdekel.
2019. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt, aki nagyon szimpatikusat nyomott egy sorozatban, és kíváncsi voltam rá, hogy most itt önmagát játszotta, és azért volt ilyen jó, vagy egyszerűen tényleg csak jó szinészről van szó.


Szóval ja, néztem róla videókat, interjúkat, beszélgetéseket, ahol nyugodtan önmaga lehet, ahol mesélhet magáról. Kicsit más a stílusa a valóságban (egy színésznél ki a franc tudja mennyire igaz ez??). Szóval a szerep nem pontosan passzolt önmagához. Szóval jól átvette, jól alakított, sok energiája lehetett benne. Illetve mindkét szülője is színész... szóval így a franc tudja... vérében van a játék 😃

Azért összefutnék vele egy bárban, és úgy eldumcsiznék vele. De így nem fogom követni.


Meg a kedvenceimet követem instán. Van, aki túlzásba viszi, és sok magánéletet nyomat. Róla leiratkoztam nyilván, mert nem érdekelt annyira. De szerencsére általában a munkájukról posztolnak ezek a hírességek. Autóversenyzők főleg. Valtteri dalmatája nagyon aranyoos! 😍

2019. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van néhány híresség, akinek követem a publikus életét és eredményeit, de ennél több nem érdekel. A magánéletben okkal van benne, hogy magán.
2019. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!