Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A valóságban léteznek "mary...

A valóságban léteznek "mary sue-k"?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már. Talán a nagyon felszínes emberek.
2019. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Vannak e tökéletes emberek, akik elképzelhetetlenül tehetségesek, mindig az áldozatok, szomorú háttértörténetük van, a férfiak/nők rajzanak körülötte, de ő nem veszi észre, egyszerűen gyöngyörű mindenki szemében de szerinte csúnya/átlagos, kétféle ember létezik az életében: aki imádja és aki a halálos ellensége, félig ember, félig vérfarkas, félig vámpír, félig sárkány, de egészében matematikus, aki mindig jó és tiszta (kivéve ha bántják a barátaikat mert akkor a kegyelem nem létezik) egy pillantással a jó oldalra állítja a rosszakat és....

Szerintem a Mary Sue lényege az hogy unrealisztikus.

2019. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, maximum annak akarnak tűnni, ezért megjátsszák magukat. De hát pont ezért nem lehetnek azok...
2019. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Mindenki neki nyalizik, mintha kötelező lenne. Felmagasztalják az egekig, hogy mennyire magas, meg milyen jól tanul - pedig annyira kirívóan nem magas, és nem is olyan okos. Ha egy icipici kellemetlenség éri az életben, már mindenki sajnálja "szegényt".

Utálom, és olyan jó érzés volt kiadni magamból.

2019. júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sokan itt nem értik, mi az a mary sue.
2019. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!