Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy olyan amilyen?

Miért vagy olyan amilyen?

Figyelt kérdés
Tudatosan váltál azzá vagy a környezeted által?
2019. aug. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A környezetem tett ilyenné. Sok a hülye és az agyamra mennek.
2019. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Lehetnék jobb, deee... nem akarok. Nem érdemlik meg az emberek, főleg nem azok, akikkel esetleg vérség köt össze. Ők elég nagyban tehetnek arról, hogy ennyire félrecsúsztam még rég. És hát na. A lejtőn megállni nem olyan könnyű. Szerintem jobban megsérülnék, ha kapálóznék a megállásért, mintha egyszerűen csak összegömbölyödve legurulok magamtól az aljára. Vagy legalábbis jóval kevesebb erőfeszítés. Erőtartalékaim jelenleg így is negatívban vannak, szóval... spórolni kell.
2019. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden esetben a környezet!


Mert amikor a gyerek megszületik, akkor ő még boldog, neki még senki nem mondja, hogy nem vagy elég jó, elég szép és még nincsenek előítéletei, sem félelmei, sem frusztrációi.


Aztán bekerül a közösségbe a családi fészek oltalmából és egyből szembetalálkozik egy csomó degenerálttal, akit nem neveltek meg - hát nem is csoda, ha megváltozik....

2019. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés... Mindenesetre a családomat semmiképpen sem okolhatom az elcseszett személyiségemért, az önbizalomhiányomért, sokkal inkább az iskolai közösségeket, amelyekben évekig szenvedtem és még egy évet ki kell húznom.
2019. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A környezetem által lettem az, ami amiből ugyan szeretnék már változtatni, de még nem sikerült.
2019. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok sorsom kovács, egyedül én és nem a környezet.


Csak a gyengék hibáztatnak másokat.

2019. aug. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A genetika és a környezet.

Elég sok dolgon tudtam változtatni, de magát a változtatásra való képességet is a genetika és a környezet határozza meg.

2019. aug. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!