Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Segítség

Miért van ez? Segítség

Figyelt kérdés

Akármi történik mindig magamat hibáztatom, hogy segíthettem, szólhattam volna még akkor is ha az egészhez semmi közöm.

Bűntudatom van ezek miatt olyan szinten, hogy bűnösnek, árulónak érzem magam.

Rettentő erős hasi görcsöm van ezekben a helyzetekben. Sírógörcsöt kapok,kedvetlen,fáradt vagyok és szomorú.

A pláne hogy minden egyes embert megtudok sajnálni és ha valami rosszul sül el kezdődik az egész előröl.

Néha már az ágyból sincs kedvem felkelni emiatt. Mi lehet ez?



2019. aug. 12. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Pszichológus!

Minél előbb, ne kínlódj feleslegesen.

2019. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mem tudhatod benned is mi lakozik.


Egy nöröl olvastam valahol aki abortusz utan azon agyalt hogy anno pl a pokot féltette lecsapni, es ez az apro mozzanat is mennyire mäs fenybe került hirtelen abortusz utan.


Soha nem tushatod benned ki lakozik es ugy sajnalsz masokat hogy nem àlltàl oda.

Arra ügyelj hogy amikor majd Valoban CSAK rad szamit vki akkor ott leszel e mellette.

2019. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj annak hogy tanultal valamit ezekböl es egyenes ember tudsz majd lenni amikor kelleni fog
2019. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Ma még egy tök fapofával elsétálok az emberekelett.

Jó persze van kivétel, de az édes ritka.

Inkább csak saját magammal foglalkozom meg tényleg két emberrel és nincs problémám.

2019. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberek mellett*
2019. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!