Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahol sok személy vagyonör...

Ahol sok személy vagyonör dolgozik egy helyen ott azok baràtok lesznek vagy mennyire szoktak haverkodni egymàssal?

Figyelt kérdés
Pl nagy àruhàzban ahol sokan vannak. Fontos hogy haverok legyenek??

2019. aug. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem válassz másik szakmát. Olyat, ahol nem gáz, ha nem kedvelnek. Mert nem fognak.
2019. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont annyira lesznek barátok, mint bármely más foglalkozású munkatársak egymással.
2019. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontosnak nem fontos,viszont általában igen,mivel elég sok időt töltötök együtt így könnyen összebarátkozhatsz a kollégákkal.Bár embere válogatja,ugyanúgy mint más munkahelyeken,itt is vannak jófejek és bunkók.Én dolgoztam benne,és nagyon jó csapatunk volt,nemcsak melóba hanem azon kívül is találkoztunk,hétvégi összejövetelek,születésnapok alkalmával.Legtöbbjükkel a mai napig is barátok vagyunk,tartjuk a kapcsolatot.Életem során az egyetlen munkahelyem volt ahová örömmel jártam be.
2019. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez megint Obelix kamukérdése, bizonyítva.

Üzenetben adhatok bővebb felvilágosítást az érdeklődőknek.

2019. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Obelix, most már fogd meg magad és menj el vagyonőrnek ha ennyire érdekel, hogy milyen.
2019. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
máá megint vagyonör:DDDDDDDD
2019. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!