Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek szimpatikus a youtuber,...

Nektek szimpatikus a youtuber, szépségkiránynő Sydney van den Bosch?

Figyelt kérdés

Régóta követem (2014) és a posztjai alapján egy szép, aranyos lánynak tűnt. De elég megnézni egy videot, vagy sztorit, vagy interjút és rettenetesen buta, beképzelt és elkényeztetett.

Nagyon szép, az tuti, de szerintem 2 percig nem bírnám körülötte. Meg a videója alá írtam egy tök normális választ, azt, hogy ugyanakkor születtünk, meg engem inkább sokkal fiatalabbnak néznek és egyszer beszólt alá valami bunkót, utána törölte. Ja és addig bírtam, még nem kezdett videózni, mert egy nyafogós, nagyképű, üresfejű lány. A pasija meg olyan bunkó vele, de ugye focista, ő meg influencer. Pedig azért követtem, mert tetszett a stílusa, ruhái stb., kedvessége, meg mert ugyanannyi idősek vagyunk, ugyanakkor érettségiztünk stb. Ilyenkor döbbensz rá mekkora idétlenség az instagram, mert a valóságban ki nem állhatnád a többségét, akit követsz, olvasol, meg szimpatizálsz vele.


2019. aug. 19. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom, hogy ez csak most tűnt fel neked 😊
2019. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. aug. 19. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Az meg ki a franc?! Én nem foglalkozom ilyen senkiházi, munkakerülő egyénekkel! 😉
2019. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Ezek az emberek honnan bugyognak fel?

Tonna smink+szokásos bitch face..

2019. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miss world hungary
2019. aug. 19. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

nekem nincs fb, insta, stb. social platform feluletem .. noveremnek annal inkabb

koveti ezeket a lanyokat, ahogy te is

altala ismerem ezt a lanyzot, vagyis nem ismerem :D lattam 2 videojat



nagyon gazdag holland apukaja van, tele penzzel .. ez ugy gondolom mindent megmagyaraz


en azt nem ertem miert van ez a fiatal ovis dupla nulla pasija ...

2019. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, holland apja van, de itthon van egy vízzel foglalkozó vállalatuk, Hydrow Flow, de nem tudom mit csinál. Innen van a pénz. Az apjának van amúgy 2 nagyobb gyereke, de a csaj mindig azt mondja, hogy nincs tesója. Amúgy szerintem az anyja értelmes nő.


A pasiját ne is mond... Egy szép lány, ez a pasi meg csúnya, buta, kuka és bunkó. De FOCISTA, azok mind ilyenek.


Miért van vele, mert agyonkeresi magát, ráadásul az első osztályban. Egy ismerősöm pasija a másodosztályban játszik. Kiskirály módjára élnek belőle mindketten, milliós keresete van, pedig másodrendű focista is.

2019. aug. 19. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező de unalmas lehet az életed. 😂
2019. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy màr férje van, nem pasija..

És nem, nekem sem szimpatikus sajnos. Unalmas már ez a sok semmittevő, akik abból èlnek, hogy képeket raknak ki instára. Ja meg ezek a videósok is nagyon gázak. Ki a francot érdekel milyen ruhàt vesz fel, vagy hogy sminkel?

Pont ezért nem követek egyet sem.

2019. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ja, erdekes ez az Instagram. A kepei meg a mutatott elete alapjan elkepzeled valami szep, stilusos, vilagotlatott, viszonylag intelligens nonek, aztan meghallod beszelni, es rajossz, hogy menekulnel tole inkabb. Regen is megvoltak ugyan ezek a nok, csak akkor meg Photoshop volt a Facetune helyett, meg nem az volt irva a profiljukra hogy entrepreneur (mikozben talan paran, ha tudjak a mikro/makrogazdasag fogalmat, ha mar az uzletnel jarunk:D.) En harom ismert not kovetek itthonrol: @eniko, @vanessaaxente es @reikanagy - mert tudom, hogy ok egyenisegek, termeszetesek es nem proli viselkedesu “szepsegkiralynok”. Meg talan @boglarkacsosz -t is idesorolnam, amiert talan nem leszek nepszeru. Sajnos be kell vallani, hogy az itthoni celebek stilusban, attitudben, intelligenciaban nagyon le vannak csuszva (kulfoldon sem jobb a helyzet, csak nyilvan nagyobb a valasztek).
2019. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!