Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek nagyon...

Van itt olyan akinek nagyon sokszor elege van mindenből?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek, illetve mi motivál titeket arra, hogy a nehezebb időszakon átlendüljetek?

2019. aug. 22. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nagyon sokszor voltam haragos, persze sosem mással, hanem egyszerűen minden szar volt olyankor ki mentem azt a falba csapkodtam mig sebes nem lett az oklom... mert mindig mindenkinek könnyen ossze jon bármi nekünk nekem és a családomnak meg mindenért 20x annyit meg kell dolgozni/szenvedni

És tényleg az élet bármely területen!!! Meg ugye kicsit kozbe jöttek a szerelmi dolgok is nálam... de kb 2-3 hónapja nem éreztem olyan dühöt

Csak szomorúságot... a kutyám is most halt meg 1 hónapja nagyon szenvedet már... :( 10 éve nem sírtam egy cseppet sem... most elég hogy rá gondoljak...) most megint elkezdtem dühös lenni újból amiatt a lany miatt... de rájöttem hagynom kell a pixaba... (dühös vagyok magamra is mert nagyon de nagyon ritkán tetszik meg valaki, pedig 20 eves vagyok)


Kezelni? Nem lehet! Mi Motivál? Semmi!

Van szakmám érettségim, meg most megyek megint tovább tanulni, van egy par barátom, de egyszerűen nem érzem hogy élnék... csak azt érzem ha bármit is akarok akkor azert 20x többet kell tennem mint bárki más!

Nincs ami mar motiváljon mert tudom nem lesz jobb szoval csinálom azt amit eddig is tanulok hogy jobb pénzért dolgozhassak..

hogy legalább enni tudjak!


De mar azt sem érzem olyannak mint amilyennek éreztem....

Meg vagyok ha 1 nap 1x eszek meg valami kis ragcsa szeru vacsira azt Jóvan... pedig sportolók/edzek rendszeresen is... de meg igy is annyit eszek mint egy kislány (meg vékony sem vagyok de kövér sem)

2019. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja az meg a masik régebben imádtam enni szerettem az ízletes ételeket az ízeket... mar alig érzem szinte.. vagy csak nem érdekel... :(
2019. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!