Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az hogy az egyik ember lenézi a másikat?


A saját korosztályomban figyeltem meg (16/17/18 évesek) hogy az egyik ember vagy akár egy egész csoport (baráti kör) lenézi a másikat ha az adott illető/illetők nem ugyanolyanok mint ő/ők.

Én ezt sosem értettem hogy miért jó.


Mondok egy példát:

A saját osztályomban az egyik lánycsoport, pontosabban onnan is az egyik lány lenézi a másik osztálytársamat és ott köt bele ahol tud és persze a többi meg csak nevet vagy gunyolodik rajta.


Osztalykirandulasra hoztak piát és műmosoly kíséretében megkínáltak őt is de nem kért belőle, aztán persze egyből ment a sugdolózás hogy biztos meg soha nem ivott és nem bírja a piát.

Ilyenkor legszívesebben úgy bemosnék neki.

Komolyan meg néha nekem esik rosszul hogy bántják őt



##lenézőek
2019. aug. 27. 16:12
 1/2 Thoughtful ***** válasza:
Az emberek furának találják ha valaki nem olyan mint ők de még csak meg se probál olyan lenni akkor pláne kiakadnak de nem csak a te korosztályodban van ez kissebbeknél és felnőtteknél is előfordul
2019. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerintük soha nem ivott, akkor honnan tudják, hogy bírja e a piát vagy sem? oO
2019. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!