Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik típust kedvelitek...

Ti melyik típust kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

A "társaság középpontját". Akik nyitott, nagy dumás, pörgős személyiség, stb. Azaz otthonosan mozog a társasági életben, sokan körbe veszik, szeretik.


vagy


A "szobanövényt". Aki csendes, visszahúzódó. Aki nem vesz részt aktívan a társasági életben. Néha hozzászól valamit az adott témához, kifejti a véleményét, de egyébként magánakvaló.


(Annak örülnék, ha a két típust kiegészítenétek tulajdonsággokkal amik eszetekbe jutnak vagy amiket kihagytam.)


Légyszíves pár mondtban indokoljátok, hogy miért épp az adott típus a szimpatikusabb és kort/nemet is írjatok.


A normális válaszolókat mindenképp zöld kézzel jutalmazom. A trolloknak vagy akik csak idebüfögnek valamit azokat lepontozom!


2019. aug. 29. 04:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van pár helyesírási hiba, sorry!
2019. aug. 29. 04:06
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
nem hiszem, h csak ez a ket veglet van. vannak boven atmenetek is azert, en inkabb oket kedvelem. a nagydumas, porgos embereket is szeretem, de azokat akik gorcsosen felakarjak magukra hivni a figyelmet nem. a visszahuzodo emberek meg tolem nagyon tavol allnak, kenyelmetlenul erzem magam a tarsasagukban es felek is, h van e valami defektjuk
2019. aug. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De most perpill csak ez a kettő opció választható :D
2019. aug. 29. 05:51
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

A csended visszahúzodot ha mellé érző és intuitìv is. Kényelmesebben érezném magam a társaságában, nem lenne olyan nyomasztó mint a nyomulos társasági középpont. Ők általában felszínesek. Az általam emlitet tipusnál nincs az a lehengerlő ellenszenves jelleg, sokkal mélyebbek és lényeglátobbak. Kicsit több idő kell hogy kialakuljon egy jó beszélgetés de az tényleg minöségi lesz. Nem csakk az egymás előtti pozolás és gyermeteg poénok.

A két kitétel amit írtam fontos alkoto eleme ennek mert hogy én is ilyen vagyok. A nagyon gyakorlatias embereket nem kedvelem hiána csendes, nem tudom velük a hangot, maradnak a semmit mondo felszínes beszélgetések.

2019. aug. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
A szobanövényt.
2019. aug. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ hogy kedvelem-e.

Pl. az arrogancia taszít, de mindkettő lehet arrogáns.

2019. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert te a második vagy. De az első típussal könnyebb kapcsolatot teremtetni, ez van.
2019. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt, legalábbis ennyi infó alapján. Az introvertálttal azért jövök ki, mert én magam is hasonszőrű vagyok, a másikkal meg azért, mert vele mindenki kijön. :D (Persze ezt azokra az emberekre vonatkoztatom, akiknek a többi tulajdonsága szimpatikus a számomra.)
2019. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ami lemaradt: 21/L
2019. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.


23F

2019. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!