Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tükör vagy a fénykép a valódi?

Tükör vagy a fénykép a valódi?

Figyelt kérdés

Amikor belenèzek a tükörbe másképp nézek ki egy kicsit mint a fényképeken


Miért van ez ? Melyik a valódi kinèzet



2019. szept. 2. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Mindegyik valódi kinézet, csak más nézetből.

Az ismerőseid inkább úgy látnak téged, mint a fotókon kinézel. Te magadat pedig a tükörből ismered jobban magad, mert úgy látod magad többet, azt szokta meg az agyad.


Pl kipróbálhatod azt, hogy letöltesz pár arcképet és vízszintesen tükrözöd őket. Meg fogsz lepődni, hogy milyen furán látod a tükörképeket.

2019. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyik se. Mindkettő tud torzítani, nem is kicsit.
2019. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel senkinek az arca nem tökéletesem szimmetrikus, a tükör pedig ezt fordítja meg, értelemszerűen a tükör az, ami torzít.
2019. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Egyik sem. Mindenki más 3D-ben lát. Fotón is, tükörben is 2D-ben látod magad.
2019. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindkettő hazudik.


A tükör fordított képet ad.


A fotó, ha a debil hibákat kiküszöböljük (pl. rossz objektív választás), akkor is egy interpretáció: a fénykép készítője az adott pillanatban így látott téged.

2019. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na és a videó felvétel ?


Ha a tükör és a fénykép is torzít jó oké értem de akkor melyik a kicsit valosabb a kettő közül


És ha úgy rajtolnak le ?

2019. szept. 3. 03:17
 7/10 anonim ***** válasza:

A tükör a valodibb.

Nekem sokszor rossz a fenykep rolam (a tükörkép nem),igy megkerdeztem par embert tenyleg olyan csunya lennék e mint a képen. Ès határozottan állitjàk nem, az élöben szebb vagyok.


Azaz ök nem ugy làtnak engem mint a foton.

2019. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is problémám van ezzel. Amit én látok a tükörben, és amit képet én készítek magamról az tetszik, szépnek tartom magam. De ha más készít rólam képet azokon teljesen másnak látom magam és kicsit sem tetszik, azokon nagyon csúnya vagyok szerintem, sőt magamra sem ismerek... annyira más. Fogalmam sincs ez hogy lehetséges, de nagyon furcsa és már-már ijesztő..
2019. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy fotogén típus lehet hogy ezért nézek ki rosszul a képen és a tükörben nem


Tegnap húgom levideozott és a videó felvétel hasonlított a tükör képekhez


Ezt az egész fénykép dolgot nem értem

2019. nov. 7. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:

A tükörben latott kepet az emberi agy lw tusja kompenzalni 3 D be, de a fotot nem, annak nem làtja "mélységét".

Talan mert a tükörben tudsz ugye mozogni azaz a tükörkeoed el tudja mozditani a hatteret(hasonlo a videohoz)az agy azzal is kombinal ha csak pislogsz, es az emberek is egy pillanatban is több szemszögböl latnak es összeilleszti az agy az összes részletet, mig foton egyetlen pillanat van csak azaz nem kombinalhato akar csak a fényjatek is az agynak mas fenyjatekkal.

2019. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!