Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sok olyan ember...

Szerintetek sok olyan ember van, aki a munkahelyén sokkal jobban elvan, mint otthon családi körben?

Figyelt kérdés

Tehát aki hazaér és a "képzeld megint mi történt velem a munkahelyen" sztorit kezdi el mesélni, míg az hogy mondjuk otthon beteg-e valaki az nem érdekli annyira.


Másképpen: valakinek ennyire kitölti a munka a teljes életét, hogy más nem igazán köti le. És a kérdés szempontjából az is mindegy, hogy egy jól fizető állás vagy sem.


2019. szept. 2. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyről tudok. Ő írta most ezt a valaszt a kérdésedre.
2019. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap odavan az ember a munkahelyén. Hazaér, miről beszéljen? Szép időnk van? Milyen jó volt a nyaralás, amint 10 éve voltunk? Szerintem az emberek egy része szerené elmesélni a napját. Jobb esetben ez oda-vissza működik.
2019. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha rosszul tettem fel a kérdést. Persze, életünknek több idejét töltjük a munkahelyen, így mindig van mit mesélni. Azonban olyasmire gondoltam aki szinte folyamatosan a munkahelyi dolgaival törődik és ha mondjuk a kisgyerek kap egy ötöst az oskolában az már nem dobja fel annyira.


Meg nem is bíráltam azokat akik ilyen felfogásúak csak érdekel hogy egyébként mennyire jellemző.

2019. szept. 2. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egy idő után könnyű elveszteni a kontrollt, és mire észbe kapunk, az egész életünkön átvette az irányítást a munkahely.


Na én pont ezért számoltam le az alkalmazotti léttel, és lettem vállalkozó. Azóta itthonról dolgozom, így megvan a kellő egyensúly.

2019. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelen!

Én néha szombati különmelót szervezek be nem a pénz miatt hanem azért mert addig se vagyok otthon.

Otthon meg azt hazudom hogy a főnök kötelezett rá.

De volt már lefújt nyaralás amire én nem akartam elmenni, és a „szemét“ főnökre fogtam hogy ő fújta le.

A munkahely jó takarózás ha nem akarsz otthon lenni.

2019. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!