Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, mit gondoltok ha sír...

Csajok, mit gondoltok ha sír egy férfi a háziállata elvesztése miatt?

Figyelt kérdés
Sok évig volt hű társa.
2019. szept. 12. 09:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a férfi aki palástolja az érzelmeit, hanem az aki kimutatja!
2019. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ez a normális, akár férfi, akár nő az illető.
2019. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne siratná meg? Teljesen mindegy, hogy férfi-e, vagy nő. Ritkán láttam sírni a férjem, de a vizslánk halálakor sírt, mint egy kisgyerek. Leült és csak zokogott. Nem tudom, ez miért volna ciki, vagy bármi más negatív tulajdonság. Azért, mert anno az volt a fiúkba belebeszélve, hogy soha ne sírjon, mert az a gyengeség jele? Ugyanmár!
2019. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi mindenkinek!


A kutyusom ment el szegény és macsónak kikiáltott férfi létemre napokig bőgtem. Senki nem tudta mire vélni. Már amikor beteg volt akkor is azt mondták az ismerőseim-családtagjaim hogy LEHET hogy még én is megkönnyezem majd. Mert így ismertek meg engem hogy mondjuk a ritkán látott nagyszüleim temetésén sem sírtam és a párom anyukájáén sem. Ezért nem tudnak mit kezdeni velem és kicsit hülyén érzem most magam, szégyellek a nő barátaim, ismerőseim szeme elé kerülni (akik láttak sírni), nem tudom mit gondolhatnak most rólam.

2019. szept. 12. 14:01
 15/22 A kérdező kommentje:
A házasodna a gazdában amúgy a kutyája miatt sírt a gazda? Ezt nem tudtam, csak a reklámokat láttam belőle. Az a fickó is ilyen macsóféle így ránézésre mint én. Megértem őt is amúgy ha amiatt sírt! Együttérzek vele.
2019. szept. 12. 14:03
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném, én is sírnék. Teljesen normális, hogy meggyászolod az elvesztett kutyusod, aki szerint ez ciki, az annyit is ér emberileg..
2019. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Részvétem. Szerintem normális embernek családtag a kutyája, macskája.
2019. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Metionin ***** válasza:
100%
Azt hogy biztosan nagyon szerette az állatot és gyászol. Szerintem ez nemtől függetlenül tök normális dolog és kell is a veszteség feldolgozásához.
2019. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal egymás vállára borulva zokogtunk egy bő fél órát, mikor elaltattuk a 14 éves négylábú barátunkat. Nem szégyen a szeretet és a gyász! Aki ezért akár csak egy kicsit is lenéz vagy gúnyol bárkit, az egy lelki szegény ember és nem kell foglalkozni vele.

A sírás ilyen esetben egy teljesen természetes folyamat. Az sokkal-sokkal nagyobb baj, ha valaki elfojtja!

Sőt, tovább megyek: ha évek múlva könnyezel bármilyen szeretted (mindegy, milyen faj tagja volt) miatt, azzal sincsen egyáltalán semmi baj.

11 évvel ezelőtt történt a fentebbi eset. Nem tudok rá gondolni sírás nélkül. Nem szégyellem. Csak kerülni szoktam inkább a témát élőben.

2019. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Még így gyorsban hozzá tenném, amit mindig szoktam magamban gondolni ha elpityergem magam: ez a bizonyos négylábú barát _minden_ könnycseppet megérdemel.

Ha netán a szégyen környékezne még egyszer, gondolj te is erre. Biztos a kutyusod is megérdemli. Más meg ne érdekeljen!


Részvétem

2019. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!