Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut eszetekbe a Margó névről?

Mi jut eszetekbe a Margó névről?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz név a Margó? Mit gondolnak a magyarok csak úgy simán a Margó névről? Milyen embernek gondoljátok a Margókat? Milyen külsőt képzeltek el egy Margónak? Margó!

#név #ember #gondolat #margó #gondolatfoszlányok #yapyapyap
2019. szept. 13. 22:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

A Margit az, ami elavult, nekem a Margó egyáltalán nem.

Magabiztos, nagyszájú, esetleg törtető. Mindig neki kell igaza legyen. Kislányként cuki és cserfes, de az a fajta, aki tudja, hogy manipulálja a felnőtteket.

Ha magam elé kéne képzelnem, olyan tipik jónő, nem feltétlenül szép, de baromira ad magára és ezzel el is tudja adni magát.

2019. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Öreges, s azt hinném, hogy Margit, csak becézik. Igazából a Margit jobban tetszik. Nem igazán szeretem a beceneveket teljes névként.
2019. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Margó néni a tanárom és 60 éves most.

Mindig mondom hogy miért tetszik ilyen morgósnak lenni Margó néni?


Morgós Margó

2019. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Margó volt az általános iskolai tanárom. Nagyon szeretem őt a mai napig és tisztelem olyan bölcs és kedves nő hogy az hihetetlen még most is ha visszagondolok azokra a dolgokra amiket mondott erőt kapok.

Illetve a Margó névről Anne Frank nővére jut az eszembe(Margot).

Szép név egyébként de nem adnám a gyerekeknek.

2019. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
*gyerekemnek
2019. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Dagadt , zsémbes , morgós 50-60 éves néni .
2019. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
az aranyeső c.örökzöld amitől kedvem lenne mulatni,de hirtelen bevillan bódi guszti is,és azonmód elmegy az élettől a kedvem...hát köszi szépen kérdező! remélem most örülsz
2019. szept. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem a Ballada a Vastag Margot-ról.

A kilencedik hozzászóláson egyébként jót mosolyogtam, annyira részletes leírás. :D

2019. szept. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amikor Excel-ben dolgozom, sokat szarakodok a margóval.
2019. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Vastag Margó, Villon verséből. És egy volt tanárnőm, aki Margó volt és szintén vastag, de amúgy nagyon kedves tanárnő volt, szerettük.

Egyébként a Margit becézése. Kevés Margitot ismerek, azok valóban az idősebb 50 feletti korosztályba tartoznak.

2019. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!