Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ragaszthatok magamra...

Hogyan ragaszthatok magamra egy becenevet?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel művésznévnek, így mutatkozz be másoknak.
2019. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ragasztóval.
2019. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azt altalaban masok szoktak rad ragasztani. mert ok beceznek. de ha mindenkepp szeretnel egyet akkor mondhatod az uj ismerosoknek, h szolitsanak xynak, mert nekem ez tetszik
2019. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az emberek csak úgy adnak becenevet egy másiknak. Ez szokás. Általában valami amit csináltak/mondtak. Probálj meg valami olyat tenni vagy mondani,ami arra a becenévre vall,majd ha piros helyett kéket mondanak,akkor igy csináld:

Na,gyere piros macska,menjünk!

A macska inkább kék.

Ja ja ja tényleg,na gyere kék macska.

2019. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi ismerősök nem fognak úgy hívni, az újaknak mondd, hogy szólítsanak így, azzal írd alá az emilt, sms-t, közösségi oldalakon úgy szerepelj stb.
2019. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ajánlom figyelmedbe a The Big Band Theory-ból azt a részt, amiben Rocketman helyett Szottyos lett Wolowitz űrhajós beceneve...
2019. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha a neved alapján kombinálsz egyet.
2019. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
büdi becenevet könnyen
2019. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én utálom az igazi nevemet, de még az egyértelmű becézését is. Szandrának hívnak, egyszer beszélgettem egy Alexandra nevű barátnőmmel, és mondtam, hogy én úgy elfogadnám a nevét, mert akkor lehetnék Lexi. Aztán arra jutottunk, hogy végülis most is lehetek, semmi akadálya. Másnap közöltem az összes munkatársammal, hogy innentől kezdve szólítsanak Lexinek, és megtették, tök hamar rámragadt. Így már évek óta Lexi vagyok, amit nagyon szeretek, illik hozzám, és már nem utálok bemutatkozni sem. :D Szóval találj ki valamit, és mondd az ismerőseidnek, hogy mától kezdve ez a neved. :D
2019. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!