Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a hangommal?

Mit tegyek a hangommal?

Figyelt kérdés
Ha valakinek lenne jó tanácsa szivesen megfogadnám.A telefonba nagyon vékony a hangom és mindenki ezzel csufol.Ha megpróbálok beszélni mélyebben ,ami szerintem a természetes hangom lenne,akkor meg azt mondják,na miért vagy letörve?!Tehát rákényszeritenek arra,hogy vinnyogjak,mert csak igy tudom kifejezni,hogy vidám hangulatban vagyok.
2019. szept. 16. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy testi adottság, amiről nem tehetsz, és nem befolyásolhatod. Akik nem fogadják el, azok emeletes parasztok, akiket a helyedben kizárnék az életemből
2019. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Nekem kifejezetten mély ének hangom van. Zenetagozatra jártam és kórusban basszust énekeltem 12-14 évesen.


Nem az a lebutított "basszus" ami csak azért létezik, hogy legyen X db szólam, hanem tényleges basszus.


Szóval mély a hangom nagyon, mégis a beszéd hangon magas. Pl.: Egy operaénekessel beszéltem erről és ő azt tippelte volna, hogy tenor vagyok, ami a legmagasabb férfi szólam.


Amúgy kb 16 éves koromban még mély volt a beszéd is, de szerintem a személyiségem alakította ki a mostani magasat, mert mindig kedvesen beszélek mindenkivel, annak ellenére hogy férfiasan nézek ki, izmos vagyok plusz van egy pici küzdősport multam soha senki ellen sem kellett férfiasan fellépnem.


A nőket sem úgy próbálom lenyűgözni, így gondolom ez "elpuhulásom" miatt lett magas.


Szóval az ellenkezőjével is gondolom meg lehet oldani és láttam is már rá példát.


John Sonmezre keress rá a youtubeon. A legrégebbi videóiban magas a hangja a mostaniakban meg igazán férfias. Már nem követem, mert már más témában csinál videókat mint régen, de kb 1 éve láttam tőle egy videót ahol kifejtette a hangja beli változást és elmagyarázta, hogy úgy tette hogy az elején picit rájátszott direkt mélyebben beszélt és egy idő után ez vált a természetesség és tovább nem is kellett tetettnie, hogy mély a hangja hanem alapból az lett.


Bocs ha hosszú, pont várok valakire és unatkozom :D

2019. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszokat.
2019. szept. 16. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is magas hangom van férfiként, ráadásul ha a testi adottságaimat nézzük, akkor ránézésre mély hangomnak kéne lennie, de nem az.


Sokan csesztettek már miatta, de a legjobb amit tehetsz az az, ha elfogadod. Vannak rá lehetőségek, hogy változtass a hangodon, de pénz és/vagy sok-sok energia befektetés kell hozzá.


Szóval én azt javaslom, hogy fogadd el, hogy ilyen adottságokkal születtél, nem a te hibád, aki pedig ezért csesztet, azzal nem kell foglalkoznod.

2019. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!