Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan fiú/pasi,...

Van köztetek olyan fiú/pasi, aki a komplexusa/külseje miatt csak feszengene az ilyen bulikban? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=u98NcmtqFYA&feature=share

Egyszer voltam egy lájtosabb romkocsma koncerten, de végig feszengtem a söröspoharat tartva, miközben mellettem részegen őrjöngtek a fiatalok. Úgy álltam ott, mint egy 10 éves kis h*lyegyerek (miközben bőven huszonéves vagyok), aki betévedt egy felnőtt gruppenpartira. Legszívesebben azonnal kimentem volna, de ismerősömnek tettem szívességet, hogy elmegyek vele. Természetesen sose megyek szórakozóhelyekre/fesztiválokra. Amikor csak meglátom ezeket a tökéletes testű hedonista lányokat és magas, férfias menő kanokat egyből görcsbe szorul a gyomrom és próbálok nem belegondolni abba, hogy milyen idegenként mozognék közöttük. Főleg ha elkezdene egy pasi kóstolgatni vagy egy lány poénból hülyére venni a barátnői előtt (akár kandikamerás "penisshaming" szívatás) fuh abba én lelkileg összeroppannék. De a legvalószínűbb, hogy faarcal ott állnék tök egyedül az őrjöngő tömeg közepében jópár megvető pillantással és odadumálással tarkítva. Azt hiszem nagyon nem az én világom ez.



2019. szept. 16. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem rosszindulatbol de neked kezelesre lenne szukseged a komplexusaid miatt. Igy nem lehet normalis eletet elni hogy ennyire semmibe nézed magad!
2019. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért szerinted mennyire normálisabb nálad

a részegen őrjöngő fiatalok

a tökéletes testű hedonista lányok

a magas menő kanok

akik kóstolgatják a másik embereket

a megvető nézésű odadumáló emberek?


Gondolkodj egy kicsit, hogy valóban ezekre akarsz hasonlítani?

2019. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Al Pacino megvan? A legnagyobb gengsztereket játszotta világ életében, pedig nem volt magas, férfiasság nem azon múlik. Nem mondom hogy legyen akkora arcod, mint Tony Montananak, de azért na...
2019. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"akár kandikamerás "penisshaming" szívatás" ? Mi? egyetlen nőről sem hallottam, hogy ilyennel szórakozna.
2019. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!