Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ajánlanátok life coachot?

Ajánlanátok life coachot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hol találhatnék, sajnos már nem tudok ahhoz járni, akihez eddig.

Ezek lennének a fontos kritériumok: budapesti, férfi, fiatal (max 30 éves), van egyetemi végzettsége



2019. szept. 23. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"...budapesti, férfi, fiatal (max 30 éves), van egyetemi végzettsége"


Hozzá akarsz menni feleségül?


Komolyan, nem mindegy, hogy ki szedi el a pénzed a semmire?

2019. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem mindegy, fontos, hogy hasonlóan lássa a dolgokat, mint én

jó lenne, ha azok írnának, akik tudnak ajánlani valakit

2019. szept. 23. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Amíg találsz ilyen embert, addig tudnám neked ajánlani youtube-on Szabó Péter és Brian Tracy hanganyagjait, előadásait.
2019. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lol
2019. szept. 23. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi: egyszerűbb, ha beírod a 2 szót a "barátodba", és mivel kismillió (life) coach országa vagyunk, így olyat, ott, annyit, és annyiért válogathatsz, mint égen a tenger... Azért is mondom ezt, mert ugye azt tudod, hogy itt alapból tiltja a hirdetést?
2019. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

akkor írjátok meg privátban

nyilván próbáltam keresni neten, de nem nagyon találok olyat, aki nekem jó lenne, nagyjából egy hónapja nézelődök, nagyon jó lenne, ha valaki tudna ajánlani

2019. szept. 23. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:

"de nem nagyon találok olyat, aki nekem jó lenne":

De ezt honnan tudod, hogy neked csak "férfi, fiatal (max 30 éves)" a megfelelő? Nekik is van tapasztalatuk, gyakorlatuk, tény és való, de miért válogatsz? A másik: nem is biztos, hogy bevállal, kettőn áll a vásár. A szakmai tapasztalat, gyakorlat, hozzáállás számít itt, nem a kor...

2019. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hagy dontsem el h nekem mi számít..érdekes h elvileg nagyon sok coach van de mégsem találok olyat aki ezeknek az egyszerű feltételeknek megfelelne
2019. szept. 26. 21:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyi adok én neked tanácsot csak tedd le a pénzt előre tesóm *lőn letette petike a pénz*

Na akkor Petika mostantól boldog leszel kiöltözöl bulizol csajozol építed az életed 100 milliót fogsz keresni naponta.

Petike elhiszi mert Petike idióta.

Tanácsadó bácsi meg bőszen számolgatja a pénzt.

2019. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te most dugni akarsz vagy életvezetési “””””tanácsot””””?
2019. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!