Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy csinálja?

Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Kemény v puha fedeles naplóba írtok? Színes v egyszínű tollal? Macska kaparással v szép írással?

#napló #SzJG #naplóírás #színes tollak #fekete tollak
2019. szept. 24. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Wordbe, Times New Romannal...
2019. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Keményfedeles.


Bár a hétköznapokban kissé macskakaparásos az írásom, a naplóba szép lassan írok, néha azzal az alsóban tanított kurzív kézírással :)


Úgy lassabb, szebb, olvashatób, és jobban belemennek az érzelmek :D (nem hangzik értelmesnek, de működik)


Egy-két dolgot a szokásos írásommal írok le, valamit csupa nagybetűvel, milyen történéshez mi passzol.


Többszínűvel, hangulattól/kedvtől/eseménytől függően

2019. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz én nem írok naplót, de ha írnék, szép, keményfedeles naplót választanék. A toll színe nekem egyszínű lenne, úgy ízlésesebb, aránylag szépen írva.
2019. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 naplóm van, 1 bullet journal és 1 sima napló.

Mindkettő keményfedeles moleskine, mindkettőbe egyszínű tollal írok (bujo fekete, napló kék tinta), az átlagos kézírásommal, ami nem ronda, de nem is figyelek rá oda külön, hogy szép legyen.

2019. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán napló, hanem bullet journal.

Ebből én a filofaxos (lefűzős) módszert választottam, műbőr borítóval, ami elég kemény, és jól véd. Ha hagyományos füzetet használnék, akkor kemény fedeleset vennék.


Színes tollal a címeket, fontosabb dolgokat írom.


Igyekszem szépen. Bár a szépírás itt is kiterjed inkább a címekre, feliratokra, ha gyorsan kell írni, akkor kaparok, mint a cica.

2019. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számítógépbe írok.
2019. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszii mindenkinek :D

Akik gépre írnak azok nem félnek h kék halállal elveszik az írásuk? (Meg úgy mindenük)

2019. szept. 24. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pendrive-on van :)


Rendszeres mentés a kulcs, és mindig legyen egy biztonsági másolatod!

2019. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan a naplóm nem, de elég sok mindent számítógépre írok.

Nem félek, felhőszolgáltatásokat feltalálták már egy ideje.

Őszintén szólva sokkal nagyobb az esély, hogy a papírjaimat elhagyom, eláznak, stb. - nekem egy naplómat már vitte el az olajos tonhalkrém a táskámban. :(((

2019. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, bakker te szegény :(
2019. szept. 25. 10:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!