Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony fiúról miért nem...

Alacsony fiúról miért nem készítenek hasonló Netflix sorozatot? (Tall Girl)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=NfpXeLVzJIw

Előre szólok, hogy a negatív válaszokból nem kérek!

Mindenki másnak, aki normálisan és építő jelleggel tud nekem választ adni, annak pedig nagyon köszönöm. Magamról jutott eszembe, hiszen én 170 vagyok és kb. ugyanilyen diszkriminációban részesülök, mint a lány az előzetesben (mind a mai napig is) csak éppen a romantikus szál totál kimaradt az életemből, amit a sorozatba itt beleszőttek.



2019. szept. 26. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy új sorozat, szóval megeshet, hogy lesz elöbb-utobb majd ilyen alacsony fiús verzióban is. :)


Egyik barátnémnak kb 165-68 cm magas a barátja, szóval te is tuti találni fogsz leányzót, elég sok nagyon alacsony lánnyal találkoztam már.

2019. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed a filmet, akkor a srác, aki bele van zúgva a főszereplő csajba, az alacsony és lúzer. Illetve van egy svéd cserediak, aki jól néz ki, de a hazájában ő az alacsony lúzer.


Amúgy film, nem sorozat.

2019. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem meg baromira nem lehetne eladni ilyen romantikus formában ilyen forgatókönyvvel.

Az általános emberi hozzáállás a következő tapasztalataimból kiindulva:

* magas lány: ártatlan kis szende törékeny gyémánt, akit a sok kis senki (mélynövésű) alaptalanul savaz, de aztán jön a fehér magas herceg és befogja a sok kis lúzer száját és megtalálja élete szerelmét és happy end

* alacsony pasi: tök jellegtelen, senkit nem érdekel és nem igazi férfi, csak egy komplexusos páva. Ha meg nem, akkor kreálnak hozzá egy indokot. Ha introvertált akkor lehet, hogy meleg, ha extrovertált, akkor pedig csak tuti Napoleon-komplexusos. Na lehet lapozni...

2019. szept. 26. 17:57
 4/8 A kérdező kommentje:

#2: "Ha megnézed a filmet, akkor a srác, aki bele van zúgva a főszereplő csajba, az alacsony és lúzer."


Igen, erre a sztereotípiára gondoltam. És ez csak az én gondolatmenetemet is csak igazolja. (0:30-tól a jelenet)

Igen, akkor film, nem ismerem, csak végigpörgettem ezt a trailert.

2019. szept. 26. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A netflixen szinkronizálva elérhető.


Spoiler


A végén a magas csaj az alacsony sráccal jön össze, nem a cserediákkal.

2019. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy anime az a cime "Lovely complex"a csaj nagyon magas a csávo meg nagyob alacsony, ők is összejönnek.

Amúgy nem azon múlik hogy alacsony vagy, osztálytársam barátja is kissebb picit mint a leanyzó.

2019. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy anime jutott azeszembe a kérdésedről: A Lovely Complex. A fiú 156, a lány pedig 172 cent. Egymás szöges ellentétei. Nem tudom, ismered-e.
2019. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!