Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy gazdag emberen...

Szerintetek egy gazdag emberen meglátszik az hogy, gazdagnak született, vagy hogy szegényből lett vagyonos?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem szoktam figyelni.
2019. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Embere válogatja, ebben nem lehet általánosítani. Mindenesetre a meggazdagodott embernek el kell sajátítania az etikettet, hogy le tudja vetkőzni a szorongását az elegáns helyeken, például ne jöjjön zavarba egy menő szálloda recepcióján, miközben ő a fizető vendég.
2019. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem.


Ők szerinted melyik kategóriába sorolhatóak?


[link]

[link]

[link]

2019. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha a gazdag olyan neveltetést kapott akkor igen a szegényből lett gazdagnak meg kell tanulni mikor hogyan kell viselkedni
2019. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Intelligencia kerdese, mert egy szegenybol lett gazdag viselkedhet “ujgazdag parasztkent” vagy olyannak aki alazatos es ertekel mindent mint aki ebbe szuletett es termeszetesen ez forditva is igaz a gazdagnak szuletettnel...
2019. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Kép és külső, kinézet alapján nyilván nem. Viselkedésből szerintem már inkább.
2019. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Részben igen, szerintem. Az első esetben gyakori, hogy már alapból a saját színvonalának megfelelő emberekkel keresi a kapcsolatot, egyfajta "modorosság" van bennük (nem feltétlen a másik lenézése, de ez is benne lehet...). A másik esetben szerintem meg szerintem van a másik ember felé egyfajta alázat, tehát pont, hogy ez a modorosság nem feltétlen jelenik meg, hanem az embert nézi a másikban.
2019. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!