Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Ma derült ki hogy a féltesóm talán enyhén autista(apámmal él nagyon messze).Anyám szerint egyszer meg kéne látogatnunk.Én nem akarom.Normális ez?
2019. szept. 28. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ettől még normális vagy.
2019. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De mi az oka? Az enyhe autizmusa, vagy az, hogy féltestvér? Egyébként a legtöbb zseni az autisták közül kerül ki.
2019. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apám egy szemét volt anyámmal és nem akarok a közelébe lenni(féltesóm sokkal fiatalabb nálam) és nem jövök ki jól a korosztályával
2019. szept. 28. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Normális, de ha csak azért mert autista, kicsit csúnya dolog, bocsi. A betegeknek is jól esik ám ha meglátogatják. Nem fog bántani. Ennyit megtehetsz.
2019. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én se tartom a kapcsolatot apámmal, ha lenne is új gyereke, én sem akarnám megismerni, hisz minek? Nem vagyunk egy család, csak úgy hozta az élet, hogy apánk közös.
2019. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Apám egy szemét volt anyámmal"


Ez csak az anyád meséje, vagy a valóságban is így volt?

2019. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Normális.
2019. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A féltesódat nézzétek, ő a kérdés ebben, hogy meglátogassátok. Lehet, hogy szüksége van rátok, és elég lenne az, hogy láthatna titeket. Azt a pár órát ki lehet bírni, ha közlik a felek, hogy miért jöttek, és okosabb lenne, ha nem problémáznának ezen, mert ez senkinek sem jó, de a féltesódnak pláne, hogy nem.

Én így gondolkodnék.

2019. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nehogymár egyszer ne bírd ki. Gondolom tizenéves vagy. Tedd félre egy kicsit a hülyeségedet és látogasd meg a féltesód. Szerintem. De a te dolgod, ha bunkó akarsz lenni akkor hajrá. Amúgy szerintem csak besz@ri vagy..
2019. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Minden autista más egy kicsit. Ő is ugyanúgy egy érző ember, lehet hogy szívesen látna téged. Ennyire ne legyél önző és ne félj előre ítélve elhamarkodottan.
2019. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!