Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőtársaim titeket hogy érint...

Nőtársaim titeket hogy érint ha egy férfi a környezetetekben más nőnek bókol, más nőt dicsér?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. többen vagytok nők, de csak az egyiknek mondja , hogy milyen csinos.

Ilyenkor szerintem nem illendő, csak az egyik nőt dicsérni , mert akkor a másik nő vagy nők úgy érezhetik, hogy ők nem azok, és teljesen elmegy az önbizalmuk.

Csak engem zavar?



2019. okt. 3. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor csak azt gondolom, hogy különösen tetszik neki az adott nő és be akar nála vágódni és ez kicsit sem zavar. Nem ettől függ az önbizalmam és az ilyesmi semmiben sem befolyásolja.
2019. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
úgy vagyok, mint 1.
2019. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem előttem csókolóznak vagy szexelnek, nem izgat, ki hogy flörtöl...

Ha meg nem úúúúgy tetszik neki, az se izgat, lehet, nekik olyan a viszonyuk.

2019. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem illendő. Ki ne találd már, hogy ne ismerkedhessen egy férfi, ha több nő is van a környéken. Tiszta abszurd.
2019. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt h rosszul esett, de ma már tudom h hülyeség emiatt kisebbnek érezni magunkat. Mindenkinek nem tetszhetünk, de attól még szépek lehetünk.
2019. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Elvileg nem illik, a mai valóságban viszont egyrészt nem tanítottak illemet szinte senkinek, másrészt nem kivitelezhető sok minden.

- Milyen szép a szemed, Lara! Ó és a tiéd is, Vivien, meg a tiéd is Zoé!😂😂😂 Tiszta groteszk lenne. Az ÖNbizalom sosem mások bókjaitól függ, az a mások tükörnek használása.

2019. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha a férfi nekem egyenként nem jön be és nekem nem csapja négyszemközt se a szelet, akkor pont nem érdekel. Sőt, örülök ha nem zaklat ilyenekkel.

Ha viszont mindenkit szédít, azt nem szeretem.

Plusz én általában a dolgaimmal vagyok elfoglalva és nem hallgatózással.

2019. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*egyébként
2019. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tini koromban zavart az ilyesmi (plane amikor csak ketten voltunk lányok, és a fiú látványosan csak a másik lánnyal törődött, bár az nem igazán azért, mert féltékeny voltam, hanem mert kirekesztettnek éreztem magam.)

Ez a fajta viselkedés nem igazán zavar. Had flörtöljön; ha amúgy nem tetszik a férfi, akkor nem hagy bennem negatív érzést.

2019. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

lehet kicsit félreérthető voltam. arra gondoltam, hogy pl. baráti társaságban vagy mint az én esetemben az egyik családtag folyton csak egy nőt dicsérget , hogy milyen jól néz ki, milyen csinos és én meg max örülhetek ha nem szól be valamiért , hogy éppen milyen kivetnivalót talál rajtam.

azt tudni kell, hogy én bővebb ruhákat hordok, és bizonyos férfiak szerint csak a testhez simuló ruha a nőies, tűsarokkal stb..

ilyen értelemben én sosem vagyok csinos, de nem is tartom magam egy bányarémnek..viszont nekem nagyon rosszul esik, hogy ott állok én is , és csak a másik nőnek mondja az adott férfi történetesen após, hogy milyen csinos.

Én meg mintha ott sem lennék.

Régen azért nagyjából volt önbizalmam, de mostanában alig.

2019. okt. 3. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!