Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki sokat van bunkók...

Ha valaki sokat van bunkók között az bunkó lesz?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemre járt (bár nem fejezte be), szóval nem hülyegyerek. Rábeszéltem hogy költözzön velem külföldre. Sajnos az otthoni irodai munkakörében nem tudott elhelyezkedni és nagyon elege volt a munkanélküliségből, szégyellte, így elment egy építőipari céghez kőműves segédnek.

Elég bunkó emberek dolgoznak ott, sajnos volt már szerencsém hozzájuk. Nagyon gáz szövegük van, sokuk iszik is.

Attól félek ha sokáig marad ott akkor elkezd majd rájuk hasonlítani. Régen sose káromkodott de már néha töltelékszónak mond ezt-azt. Pedig csak 4 hónapja van ott!


2019. okt. 4. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Férjem sosem káromkodott, mindig nagyon szerettem és tiszteltem ezért. Pont mint nálatok, bekerült egy munkahelyre, és két év után nem győztem rápirítani, hogy milyen kifejezéseket használ indokolatlanul. Pedig ez nem is gyár, mérnökök, és mégis.
2019. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek felvesznek egy stílust, ez néha védekező mechanizmus, máshol is előfordul, de ettől még nem lesz bunkó. Az már egy mentalitás, mikor valaki szarik bele hogy közösségben él. A tapló stílus még messze van ettől, és ha ő nem ilyen, akkor nem is lesz az.
2019. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: sajna igen.
2019. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ohatatlanul hat rank a kornyezetunk. Ez alap...

Ezert nem mindegy hogy egy gyerek, szokas mondani, milyen tarsasagba kerul. De ez felnottekre is igaz, csak toluk elvarjuk hogy onmagukert feleljenek ;)

2019. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!