Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szereted magad?

Miért nem szereted magad?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2019. okt. 5. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

1, Van egy alapbetegségem, ami hátráltat dolgokban;

2, Az önbizalmam 0, így sajna kihasználnak. (37F)

2019. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igazából nem tudom, mert szinte gyerekkorom óta ezt érzem. A környezetemben jó véleménnyel vannak rólam, és kedvelnek, szeretnek. Szerintem azért nem tudom magam elfogadni, mert olyan elvárásokat támasztok magam felé, ami megugorhatatlan.
2019. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem vagyok az esetem.
2019. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert 19 évesen teljesen életképtelen vagyok, nem tudom mikor fogok végre felnőni és önállósodni. Rengeteg dologtól rettegek, ugyanakkor szeretnék kitörni végre a komfortzónámból és kipróbálni valami újat.
2019. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

23 évesen elvesztettem a legfontosabb dolgot,az egészségemet.Neurológiai beteg lettem.Mondhatni erős ember voltam lelkileg (régen),de ez az egész padlóra küldött.Szinte minden áldott nap felteszem a kérdést"Mivel érdemeltem ezt ki?Hiszen akin tudtam segítettem".Fölöslegesen jártam 22 éves koromig suliba.Sajnos nem tudom megteremteni azt az egzisztenciát amit szerettem volna.Sok mindenről lemondtam emiatt.


Legnagyobb kincs az életben az egészség,szóval vigyázzatok rá!


24/f

2019. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
5#Ez milyen betegség?
2019. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18/F

képtelen vagyok bizonyos tudok elsajátítani,és mivel ezekkel a címszavakkal ezer könyv van(sok szemét),így maradtak az emberek akik tudják,de azok sosem tanítják ezt meg...Így a céljaim elérhetetlenek. Ja meg egy tehetetlen lelkironcs vagyok,mindenki ellenem dolgozik,elég nehéz a világot legyőzni.

2019. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicces, de pont azért utálom magam, mert nem vagyok képes elfogadni aki vagyok.
2019. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!