Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem ellenszenves...

Csak szerintem ellenszenves idegesítő Gáspár Laci?

Figyelt kérdés

Komolyan még a hangja is irritál, olyan disznó feje van és mégis k...ot nagyképű.


Komolyan ha meglátom szétverném a fejét :D


26f


2019. okt. 10. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rühellem. Mondjuk szerencsére nem sokat látom, mert tévét, bulvár lapokat nem nézek.
2019. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Én többször láttam reality meg más műsorokban is és érzékeny lelkű, tiszta ítélőképességű ember benyomását keltette, szóval a külső és a belső szöges ellentétben van egymással (de ezt sokakra el lehet mondani).


74f

2019. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Engem sokkal jobban idegesít az, hogy ismeretlen ismeretlenül akarja szétverni valaki olyan fejét, akiről semmit sem tud valójában, szerintem ez nagyon rossz és a dühödet sportolással vagy csajozással/pasizással kellene inkább levezetned!


Én tisztelem Gáspár Lacit, amiért ki tudott törni és sikeres lett, valamint sajnálom is az irigyek miatt.

2019. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván szétvernéd a fejét egy 180+ centis 90+ kilós kigyúrt állatnak... :D
2019. okt. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sem szimpatikus, nem nézem, amiben szerepel
2019. okt. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy megérdemled, ha "jegyzel" ilyen lényeket!
2019. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy buta cigány, mint a többi.
2019. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!