Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van nektek olyan név?

Van nektek olyan név?

Figyelt kérdés

Amitől a falra tudnátok mászni? Pl. annyira irritál, hogy ki se mondjátok inkább.

Legyen az női, vagy akár férfi név.



2019. okt. 12. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Enikő
2019. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Szabolcs. Mint a szemölcs. Bocsi akinek ez a neve. Azért használom ezt a nevet ha kell. :-)
2019. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Kitti, Fanni, Lili, Patrik, Dominik.
2019. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Vivi, Vanda.
2019. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Györgyi. Nem tudom, ki volt az az állat, aki úgy gondolta, hogy egy tipikusan férfias hangzású férfi név egy odabiggyesztett i betűtől női név lesz. Ennyi erővel lehetne alkotni olyan neveket, hogy Kálmáni, Imrei, Gézai, Lajosi.

És a Béla. A név hallatán mindig alkoholista kőművesek jutnak eszembe.

2019. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Hirtelen a Franciska jut eszembe, de annyira az sem irritál, hogy ne legyek hajlandó kiejteni a számon. :D
2019. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Én olyat nem tudok. De olyan van amit szeretek hallani mert eszembe jutatt valakiről: Szandi.
2019. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Vanessza, Dzsesszika, Száva, Benjámin, Patrik, Kristóf..

Tudniillik: ha érzelmileg nem áll közel hozzánk egy név, attól még nem kell előítéleteket támasztani a viselőjével szemben.

2019. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem tetszik a Borbála, mintha egy nagy halom (bála) boroshordó lenne. De ettől, ha valakit így hívnak még kimondom, nem szólítom Izékének.
2019. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

- Patrik - sosem tetszett, bocsesz

- Dorina - ennek van érzelmi oka is (az egyiküket kimondottan nem bírom), de szerintem ezerszer szebb a Dóra/Dóri. Kemény hangzású név a D és az R miatt, és a lágy ...na olyan furcsa a végére. A Norina viszont már tetszik.

- Klaudia - pedig minden Klaudiát szeretek, akiket ismerek, de a nevük nem tetszik.

- Emőke - Egyszerűen rosszul hangzik, szerintem.

- Brendon - Ez sem hangzik jól a fülemnek


Mármint nem akartam megbántani senkit... Csak értitek, ez volt a kérdés.

2019. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!