Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan ennyire hasznos ez a...

Komolyan ennyire hasznos ez a weboldal elvileg igazi orvosokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Kb teljesen másra válaszol mint ami a szerencsétlen kérdező feltett. Neki nem fogamzásgátlási módszerre van szüksége hanem pszichológusi jótanácsra. Tenyleg ilyen szintű ez az oldal?


2019. okt. 23. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Neked vannak szövegértési gondjaid!
2019. okt. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Az az oldal egyfajta orvosi gyakori, nem mindig születnek optimális válaszok. Jellemzően beletrafálnak a válasszal, de a konkrét esetben egy éretlen fruska doktor volt ott, akinek az agyáig csak a nőgyógyászati vonatkozás jutott el.
2019. okt. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
#1: Pedig jól látja a kérdező. A webbeteg páciensnek alapvetően nem a fogamzásgátlással, hanem pszichésen van baja.
2019. okt. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

"Szedhetek ugy fogamzasgatlot ha nem elek rendszeres nemi eletet? Mennyi az eselye, hogy terhes vagyok? Tesztet mikor csinaljak? Valaszat elore is koszonom! Kata, 21"


Ennyi volt a kérdés. A többi nem pszichiátriai kérdés, a pszichológus meg nem orvos.

2019. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy orvosi egyetemet végzett az oldal szerkesztője, de hogy nem szakorvos, az tuti. Szakorvos adhat csak szakmai tanácsot, de ő meg inkább a szakmáját gyakorolja és nem weboldalt szerkeszt.
2019. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Bármilyen orvos adhat szakmai tanácsot, ráadásul a válaszoló szakorvos volt.
2019. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonymousreview60 ***** válasza:
10%
#4: Engem szoktak fekete-fehér gondolkodással vádolni, de te sem vagy kutya. A honlapon ez áll: "en meg akkor is bekepzelem magamnak, hogy terhes vagyok, Teszteket csinalok, es nem nyugszok meg sehogy sem. Mar volt olyan alkalom is, hogy kesett, megcsinaltam 3 tesztet, majd megjott, megcsinalatam meg 2-ot, majd vartam 3 honapot" A kérdése talán csak fogamzásgátlási, de egyértelmű, hogy az idézet nő nem arra kíváncsi. Intelligens emberként nem arra a kérdésre szokás válaszolni, amit feltesznek, hanem amire kiváncsiak. Aki csak a kérdésre válaszol, az az autista.
2019. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!