Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl nagy lábméret?

Túl nagy lábméret?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Már régóta idegesít az a tény, hogy 51 -es lábam van,

mellé mondjuk nem is vagyok alacsony, (203 cm) de nagyon idegesítő, hogy bakancsból is annyira hülyén néz ki a méretaránya, és még emellé hozzátársul az is, hogy mindenki szinte a cipőmet bámulja... Már lassan ott tartok, hogy nem veszek fel semmit.. Van miért idegeskednem, vagy pedig fogadjam el, hogy ekkora a lábam?



2019. okt. 25. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Neked ezt dobta a gép, nem tudsz mit tenni.

A farkad mérete legalább arányos vele?

2019. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

A helyedben inkább akkor érezném "röhejesnek" magam, ha a 203 cm-hez 41-es lábam lenne! Ráadásul aggódhatnék, hogy egy nagyobb szél felborít.

Legyen meg a jó érzésed, hogy másokkal ellentétben neked garantált, hogy egész életedben "nagy lábon élhetsz"!

2019. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha női láb lenne, akkor nekem nagyon bejönne:).
2019. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ekkora magassághoz nem meglepő ez a méret szerintem egyáltalán. Vagy talán nekem legyen 51-es a 150 centimhez? :D

Nem is tudsz mit csinálni amúgy, lábkisebbítés nem hiszem, hogy létezik. Inkább fogadd el, amiről nem tehetsz, az nem is ciki (bár eleve nem tudom, hogy egy cipőméretben mi lehet az).

2019. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!