Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csóró, egyszerű, vagyontalan...

Csóró, egyszerű, vagyontalan férfiként kevés az esélyem párkapcsoltra?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Így van.
2019. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Menj el dolgozni, mint más értelmes férfi. Vidéken egyszerű raktárosként 300-400ezret keresnek nettó, nehogymár meg ti rinyáljatok
2019. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki egyenlő eséllyel indul,nem csak a pénz a fontos,legyél vicces, legyenek terveid, mosolyogj stb..

Olvass utána mi kell a nőknek?

Hidd el nekem nem csak a pénz a fontos.

2019. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne kezdd már megint!


Végre állj fel, képezd magad, tanulj nyelvet, keress jobb munkát...

2019. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem több nő is ezt mondta, szerényen de megkérdeztem tőlük.

Több nőnek az első ami számít az a egészség.

2.Boldogság és 3.Anyagiak.

Nyilván a k.rváknak azoknak csak a pénz kell, de van kivétel, a k.rvákat csak egy estére lehet őket megkapni de ha szerencséd van akkor veled is marad, ez attól függ mit tudsz neki nyújtani? azok közül sem mindnek a pénz kell.

2019. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy, minden nő csóró, egyszerű, vagyontalan férfira vágyik. A nők aranyásónak nézése és a komplexusaid pedig még a legvonzóbb férfiak közül is kiemelnek. Máris írok privátot, annyira megkívántalak. Hölgyeim, félre! Az úr immár foglalt!
2019. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Én adnék neked esélyt, mert én még olyan lány vagyok, akinek nem számít mennyi pénzed van.

De, már ott megbuknál nálam, hogy ennyire negatív vagy, lusta munkát keresni, semmi önbizalmad nincsen, én emiatt nem tudnék inkább férfiként tekinteni rád.

Ráadásul hogy tervezzen veled az ember családot pl? A semmire?

2019. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Max egy csoró buta làny.
2019. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Jó nagy IQ fighter lehet ha azt hiszed, hogy a vagyon és a párkapcsolat léte szorosan összefügg. Persze biztosan van erre is példa mert aranyásó nők nem csak a filmekben léteznek. Viszont kis hazánkban rengeteg anyagilag szegény férfinak van tartós párkapcsolata sőt boldog házassága és gyerekei.

Így a tartós párkapcsolat hiányának okaként elsőre te ugrottál be. Elképzelhető, hogy a személyiséged nem tetszik a lányoknak. Ráadásul a lányoknak van egy gyakorikérdések figyelő génjük amellyel kiszűrik és tiltólistára teszik (a csak lányok üzenőfalán) az olyan férfiakat akik ebben a témában írnak hétről hétre egy kérdést.

2019. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Anyagilag szerény életet élek. Ennél többet jelenleg nem tudok nyújtani, de próbálkozom, ötletelek.
2019. okt. 27. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!