Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti éreztétek már hogy nem...

Ti éreztétek már hogy nem vagytok a helyeteken? Milyen jelei voltak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


Pl. ha folyton rosszul érzed magad, boldogtalan vagy, nem fejlődsz, elszívják az energiádat stb. ezek egyértelmű jelek.

2019. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első jól leírta.

Amikor érzed, hogy nem haladsz előre az életben, hanem csak egy helyben topogsz, vagy még inkább épülsz le

2019. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen helyzetben vagyok épp:

nem szeretem a munkámat, nem is szeretnek a munkahelyemen, így nem is emlékszem a napjaimra, csak végzem a feladatokat, és kész.

Nyomott hangulat, kedv, érdektelenség, nem keresi az ember a többiek társaságát.

2019. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
Üres volt a székem.
2019. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az,hogy rosszul érzem magam,elszívják az energiámat nálam is jelen van.

3as válaszoló ugyanebben a helyzetben vagyok nem érzem jól magam a munkahelyen,sokan nem szeretnek ott nagyon mérgező a légkör egyes emberektől kínszenvedés ott lenni meg nem is ott a helyem.Kaptam egy nagyon jó lehetőséget amitől nyugalom tölt el a váltás is nehéz, de ez olyan lépés amit megkell tennem.

2019. nov. 9. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan ezt érzem - a körülöttem lévő világban körül tekintve. Nem tudom elfogadni azt, amilyen normák mentén éldegélnek 2019-ben az emberek. Rossz korba születtem!
2019. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!