Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki felnőttként szűz, az nem...

Aki felnőttként szűz, az nem is számít férfinak/nőnek?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom lassan egy évtizede.


Nagyon sokan kérdezik, hogy "barátnő?" meg hogy mennyi idős vagyok.


Mondom nincs. Eddig kivétel nélkül mindenki ledöbbent arccal nézett rám, vagy jobbra-balra, mintha valami földönkívüli lennék.


Komolyan ilyen sokat számít ez? Ennyire fura?


2019. nov. 19. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert az emberek idióták. Pont.
2019. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Férfi = felnőttkorú hímnemű emberi lény

Nő = felnőttkorú nőnemű emberi lény


Hogy jön ide, hogy ki kivel kefél vagy nem kefél?

2019. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Kérdésedből is kitűnik, hogy azoknak az embereknek akarsz megfelelni, akik furán néznek rád, ha nincs párod vagy ha esetleg nem is volt. Felejtsd el őket és ne gondolj rájuk, jobban jársz. A szüzességnek semmi köze ehhez.
2019. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmi köze ehhez. A párkapcsolat kérdésen azért elgondolkozhatnál, hogy miért nincs..

Nekem sincs párkapcsolatom, de nem vagyok szűz, és élek szexuális életet alkalmanként.

2019. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én ismertem nem egy férfit, aki 30 felett veszítette el. Nincs ebben semmi kivetnivaló.
2019. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Na, meghirdetek egy lúzer vetélkedőt. 38 F vagyok, és majdnem 20 éve nem szexeltem. Szerintem ezzel meg is nyertem. További szép napot mindenkinek.
2019. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Lúzervetélkedőre: 35 évesen vesztettem el a szüzességem. #6 szerintem ez üti a tiéd :P


Egyébként semmi jelentősége kérdező! Ugyan olyan ember leszel miután elveszíted mint amilyen most vagy. Nem lesz tűzijáték, megvilágosodás, fanfárok és angyalok kórusa. Megtörténik, meglesz, jó lesz és itt vége is. Max annyi, hogy utána majd még sokkal jobban vágysz rá mint most :D

De felnőttebb, férfiasabb, érettebb hát nagyon nem leszel tőle. Az emberek meg csak azért lepődnek meg mert nem mindennapos. És azért vannak zavarban mert erre nem sok mindent lehet mondani. Max valami olyasmit, hogy majd megtalálod az igazit blablabla. A lényeg, hogy ne görcsölj rá és ne várd a sült galambot se. Döntsd el mit akarsz és cselekedj (vagy ne ha jól érzed így magad).

2019. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát a pap és az apáca melyik klotyóba menjen pisilni? Jobb híján csak a rokiba, mert az okfejtésed alapján a pap nem férfi, az apáca nem nő, igaz?
2019. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban egy hulladéknak nézik az embert, ha sikertelen a nőknél. Nem szép dolog, de így működik. Próbálj ködösíteni, ne mondj el konkrét dolgokat az életed ezen részéről.
2019. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!